پوگبا: شاید زمان تجربه چالشی جدید فرا رسیده باشد

پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد که شایعات زیادی مبنی بر جدایی‌اش به گوش می‌رسد، می‌گوید زمان تجربه چالشی جدید فرا رسیده است...

به گزارش مدال، اگرچه فصل نقل و انتقالات در انگلیس دیروز به پایان رسید و بعید به نظر می‌رسد دیگر منچستریونایتد اجازه فروش پل پوگبا را صادر کند، اما این بازیکن معتقد است بعد از 3 فصل بسیار خوب در اولدترافورد، حالا دیگر زمان جدایی و تجربه چالش‌های جدید برای او فرا رسیده است. شیاطین سرخ با مبلغی کمتر از 170 میلیون یورو تمایلی به فروش پل پوگبا ندارند و همین رقم کار را برای تیم‌هایی چون رئال مادرید و یوونتوس دشوار ساخته است.

پل پوگبا در مستند جدید آدیداس گفت: "وقتی این پیراهن را می‌پوشید، می‌دانید که همه چیز ممکن است و ما هرگز تسلیم نمی‌شویم. وقتی من از یونایتد جدا شدم و دوباره به این تیم بازگشتم هیچ چیز تغییر نکرد و همان باشگاه با همان ذهنیت و فرهنگ حفظ شده است. منچستر به معنای باور داشتن و ممکن بودن همه چیز است و اینجا غیرممکن وجود ندارد.

من سه سال است در منچستر هستم و عالی بازی کرده‌ام اما مثل همه تیم‌ها گاهی لحظات خوب و گاهی لحظه‌های بد وجود دارد. بعد از این فصل و اتفاقاتی که افتاد شاید حالا زمان خوبی برای تجربه یک چالش جدید در جای دیگر باشد."

اخبار مرتبط:

سیاست کثیف رایولا برای فروش پوگبا به رئال

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره فرانسوی پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال