پوگبا شیاطین سرخ را در منگنه گذاشت

پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد که دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد؛ برای تمدید قرارداد خود خواهان افزایش دستمزد خود شده و به نوعی شیاطین سرخ را در منگنه قرار داده است....

پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد که دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد؛ برای تمدید قرارداد خود خواهان افزایش دستمزد خود شده و به نوعی شیاطین سرخ را در منگنه قرار داده است.

به گزارش مدال، «پل پوگبا» هافبک فرانسوی منچستریونایتد که در تابستان مورد توجه باشگاه‌های بزرگی مانند رئال مادرید و یوونتوس قرار داشت، خواهان پیوستن به رئال مادرید و کار کردن با «زین‌الدین زیدان» بود اما شیاطین سرخ اجازه جدایی او را ندادند و حالا ستاره فرانسوی برای تحت فشار قرار دادن منچستریونایتد دستمزد سالیانه 30 میلیون پوند یعنی دو برابر دستمزد فعلی‌اش را طلب کرده است.

ضمن اینکه پوگبا به تازگی در مهمانی «داوید دخیا» در رستوران «خوان ماتا» پس از برتری در دیدار جام اتحادیه که هم‌تیمی‌هایش را دعوت کرده بود نیز شرکت نکرد تا نشان دهد دلبستگی به این تیم ندارد.

در این بین خبر می‌رسد که مسئولان باشگاه منچستریونایتد با توجه به اقدامات پوگبا، روند فروش او را جدی گرفته‌اند و قصد تمدید قرارداد با او را ندارند.

بیشتر بخوانید:

تا 2021 منتظر قهرمانی یونایتد نباشید!

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات پل_پوگبا پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال