پوگبا فرزند مشکل‌ساز شیاطین سرخ!

پیتر اشمایکل سنگربان افسانه‌ای باشگاه منچستریونایتد در خصوص پل پوگبا انتقاداتی را مطرح کرد و او را فرزندی مشکل‌آفرین برای شیاطین‌سرخ نامید....

پیتر اشمایکل سنگربان افسانه‌ای باشگاه منچستریونایتد در خصوص پل پوگبا انتقاداتی را مطرح کرد و او را فرزندی مشکل‌آفرین برای شیاطین‌سرخ نامید.

به گزارش مدال، «پیتر اشمایکل» سنگربان افسانه‌ای و صاحب نام سابق باشگاه منچستریونایتد که با این تیم به افتخارات متعددی رسید، پس از تساوی شب گذشته شیاطین سرخ برابر آرسنال درباره بازی صحبت و در بخشی نیز انتقادات خود را در خصوص «پل پوگبا» بیان کرد.

ستاره دانمارکی در این خصوص گفت: «عملکرد عجیبی بود. وقتی از روی سکوها به تیم نگاه می‌کردید واقعاً فهمیدن نقشه بازی تیم سخت بود. نکته‌ای دیگر که خود اوله هم به آن اشاره کرد این بود که منچستریونایتد هنگام داشتن مالکیت توپ سرعتش پایین است. به نظر من سرعت گردش توپ وقتی پوگبا در زمین حضور دارد با زمانی که او در زمین نیست متفاوت است. پوگبا باید سرعتش را خیلی بالا ببرد. پوگبا واقعاً سرعت بازی تیم را گرفته بود و در 25 دقیقه نخست تنها رو به عقب کار می‌کرد. نمی‌فهمم نقش او اکنون در تیم چیست! پوگبا تنها دو پاس خوب داشت!! برای بازیکنی مانند او بسیار بد است. توجهات بسیاری به پوگبا است و به نظرم همین یک مشکل است و او به فرزند مشکل‌آفرینی تبدیل شده است.»

بیشتر بخوانید:

نقشه محرمانه پوگبا برای جدایی از منچستریونایتد

تگ ها


پیتر اشمایکل شکست شیاطین سرخ شیاطین سرخ منچستریونایتد لیگ برتر انگلیس اوله گونار سولسشر فوتبال جهان پل_پوگبا فوتبال