پوگبا ممکن است تا شش هفته دیگر هم به میادین بازنگردد

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، تلگراف گزارش داده است منچستریونایتد ممکن است تا شش هفته دیگر هم پل پوگبا را در اختیار نداشته باشد، پوگبا حدود ۱۷ روز قبل بود که در دیدار مقابل بازل در لیگ قهرمانان دچار مصدومیت شد و باشگاه منچستریونایتد زمانی را برای بازگشت وی مشخص نکرد ......

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، تلگراف گزارش داده است منچستریونایتد ممکن است تا شش هفته دیگر هم پل پوگبا را در اختیار نداشته باشد، پوگبا حدود ۱۷ روز قبل بود که در دیدار مقابل بازل در لیگ قهرمانان دچار مصدومیت شد و باشگاه منچستریونایتد زمانی را برای بازگشت وی مشخص نکرد.

طی این مدت باشگاه منچستریونایتد در حال مشاوره با متخصص فنلاندی ساکاری اراوا بوده تا درباره پوگبا به جمع بندی برسد. ولی هنوز بیم آن می رود که عدم پیشرفت در وضعیت بهبود پوگبا باعث شود این بازیکن نتواند تا اواسط نوامبر برای یونایتد به میدان برود.

در صورت آن که ستاره فرانسوی نتواند سلامتش را بازیابد، هشت بازی بعدی تیمش را از دست می دهد. یونایتد پنجم نوامبر در مقابل چلسی به میدان می رود که پوگبا احتمالاً آن مسابقه را هم از دست خواهد داد و سپس وقفه بازی های ملی فرا می رسد و شاید او بتواند ۱۸ نوامبر در دیدار مقابل نیوکاسل دوباره برای تیمش به میدان برود.

 

تگ ها


اخبار روز پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر المپیک