پوگبا منچستریونایتد را در حد و اندازه‌های قهرمانی نمی‌داند!

آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال دلیل عملکرد نه چندان مطلوب پل پوگبا را عدم آمادگی بدنی کامل او و البته تردیدش نسبت به توانایی تیم در کسب قهرمانی عنوان کرد....

آرسن ونگر سرمربی سابق آرسنال دلیل عملکرد نه چندان مطلوب پل پوگبا را عدم آمادگی بدنی کامل او و البته تردیدش نسبت به توانایی تیم در کسب قهرمانی عنوان کرد.

به گزارش مدال، «پل پوگبا» هافبک فرانسوی و گران‌قیمت باشگاه منچستریوتایتد در این فصل علیرغم شروع خوب برابر چلسی، نتوانسته درخشش همیشگی را داشته باشد و از ماه گذشته تاکنون به علت مصدومیت تنها در دو دیدار برای شیاطین‌سرخ به میدان رفته است. یونایتد روز گذشته در غیاب او به نیوکاسل باخت و حالا در رتبه دوازدهم قرار و دو امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.

«آرسن ونگر» سرمربی فرانسوی و پیشین آرسنال درباره شرایط پوگبا گفت: «پوگبا یک بازیکن فیزیکی است اما اکنون به نظر آماده نیست، او باید کاملا آماده شود اما جدا از آن، وقتی بازیکنی خواهان خروج است و شما اجازه نمی‌دهید باید اول رابطه‌تان را ترمیم کنید.»

ونگر در ادامه افزود: «شخصاً تصور می‌کنم او می‌داند تیمش اکنون توانایی رقابت برای قهرمانی را ندارد و این امر در رفتارش مشخص است. با توجه به اینکه سران یونایتد به او اجازه خروج هم ندادند روی او تاثیر گذاشته.»

در این بین نشریه «سان» مدعی شد که پوگبا از تمدید قرارداد خود سر باز زده و خواهان جدایی در زمستان و پیوستن به رئال مادرید است.

بیشتر بخوانید:

طعنه سنگین مورینیو به منچستریونایتد

تگ ها


آرسن ونگر منچستریونایتد شیاطین سرخ لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان پل_پوگبا پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال