!پوگبا: منچستر بدترین تیم جهان است

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- هافبک منچستریونایتد تیم خود را بدترین در جهان عنوان کرد که در یک سال به سه جام دست یافت ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- هافبک منچستریونایتد تیم خود را بدترین در جهان عنوان کرد که در یک سال به سه جام دست یافت. پل پوگبا در مصاحبه ای با Squire درباره نخستین سال حضورش در منچستریونایتد، دوران سخت کودکی اش و مرگ پدرش و عشق صحبت کرد. هافبک فرانسوی منچستریونایتد گفت ما بدترین تیم جهان هستیم اما سه جام را در یک سال فتح کردیم. مردم هر چیزی می خواهند می گویند. می توانید بهترین تیم جهان باشید، هوشمندانه بازی کنید و عنوانی را کسب نکنید. چه کسی شما را به یاد خواهد آورد؟ هیچ کس.

انتقادات: من هم بدترین بازیکن جهان هستم که سه عنوان را بالای سر بردم. انتقادات را می پذیرم. از همه گران تر، پر هزینه تر، هر چیزی را می توانند درباره ام بگویند اما چنین بازیکنی با مدال ها و جام ها به تعطیلات می رود. هم چنین در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهم کرد. خیلی خوش شانس هستم که بدترین بازیکن جهانم!

 لقب گران ترین بازیکن جهان: با قراردادی گران قیمت به یونایتد پیوستم و مردم به خاطر این قضیه مرا قضاوت می کنند. از این موضوع آگاهی دارم. مردم همیشه اظهار نظر خواهند کرد چه خوب، چه بد اما می دانم چه کاری باید انجام دهم. اگر در یک بازی بد بازی می کنم می دانم بد بازی کرده ام یا بر عکس. به همین خاطر لازم نیست کسی به من بگوید خوب بازی کردم یا بد چون آن را می دانم. با این حال روزنامه ها باید به فروش برسند. روزنامه نگارها باید بنویسند و برای فروش باید درباره من صحبت کنند.  در عرض یک هفته فراموش کردم که گران ترین انتقال به نام من ثبت شد. فقط مردم این موضوع را به یادم می آورند. در نهایت گران ترین و کم ارزش ترین بازیکن را در یک قبر قرار خواهند داد. به همین خاطر نمی خواهم در این باره فکر کنم.

مرگ پدرش: زمانی که کسی را از دست می دهید دوست ندارید درباره آن فکر کنید. به همین خاطر می گویم از زندگی لذت ببرم چون خیلی زود گذر است. زمانی که درباره پدرم صحبت می کنم می دانم که دیگر نیست. او مرد قوی بود و با سرطان مبارزه کرد اما در آن سن غلبه بر این بیماری سخت بود. او یک مرد و پدر خیلی خوبی بود. افتخار می کنم فرزندش هستم. او یکی از سرگرم کننده ترین و باهوش ترین مردهایی بود که می شناختم.

 زندگی یک مسلمان در شهر منچستر: در شرایط خیلی سختی قرار داریم اما نمی توانیم کاری کنیم. نمی توانیم از این موضوع بگذریم. برای به دست آوردن آن باید بجنگیم. در زندگی اتفاقات تلخی رخ می دهد اما نمی توان به زندگی ادامه نداد. نمی توان یک انسان را به قتل رساند. این کار دیوانگی است و مذهب ربطی به این موضوع ندارد. این اسلام نیست و همه می دانند تنها من این موضوع را نمی گویم (پوگبا به حملات تروریستی داعش اشاره می کند که به نام اسلام افراد بی گناه را به قتل می رساند).

کودکی سخت: سه، چهار یا پنج نفره در یک تخت می خوابیدیم. با این حال آن زمان یکی از بهترین دوران های زندگی ام بود چون در کنار هم بودیم و به همین خاطر خوب بود. صادق هستم، هرگز اعتراض نکردم چون آب و غذا داشتیم. با این که خیلی خوب نبود اما چیزی برای پوشیدن داشتیم. هرگز نگفتم فقیر بودیم چون زمانی  که مردم دیگر را می بینم خود را یک ثروتمند در آن زمان می دانم.

 عشق: نامزد ندارم. همه چیز من مادرم است. دوست دارم فرزند داشته باشم. دوست دارم روزی ازدواج کنم اما اکنون شرایطش را ندارم. می خواهم تمرکزم روی فوتبال باشد و در زمان مناسب با یک فرد مناسب ازدواج کنم.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال