پوگبا : منچستر میتواند جز 4 تیم باشد

ستاره فرانسوی خط هافبک منچستریونایتد هم چنان امیدوار است تا تیمش بتواند در جمع چهار تیم نخست لیگ برتر قرار گیرد ......

ستاره فرانسوی خط هافبک منچستریونایتد هم چنان امیدوار است تا تیمش بتواند در جمع چهار تیم نخست لیگ برتر قرار گیرد.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از دیلی میلی، منچستریونایتد امروز (یکشنبه) در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس باید در ورزشگاه امارات برابر آرسنال قرار بگیرد. شیاطین سرخ این فصل در بازی های خانگی عملکرد چندان خوبی نداشتند و تساوی های پی در پی که اغلب برابر تیم های پایین جدولی بود باعث شد شاگردان ژوزه مورینیو از صدر جدول رده بندی فاصله بگیرند.

پل پوگبا در واکنش به این اتفاق اظهار کرد: البته که همین طور است. باید آن را باور کنیم. واضح است که هدف ما این است که در چهار تیم نخست قرار بگیریم و می توانیم به آن دست یابیم. به اندازه کافی قدرتمند هستیم. منچستریونایتد هستیم و می توانیم هر کاری انجام بدهیم. برای اینکه در جمع چهار تیم نخست جدول رده بندی قرار بگیریم، باید ابتدا ذهنیت این کار را در خود پرورش بدهیم. همچنین می خواهیم قهرمان لیگ اروپا هم بشویم.

پوگبا ادامه داد: باید همیشه برای خودمان اهداف بزرگی داشته باشیم و خودمان را به چالش بکشیم. در این صورت است که می توانیم به افتخارات خوبی دست پیدا کنیم. تیم جوان و آینده داری داریم که توانایی انجام هر کاری را دارد.

منچستریونایتد بعد از بازی امروز باید خودش را برای دیدار پنجشنبه شب برابر سلتاویگو در لیگ اروپا آماده کند. جایی که شیاطین سرخ در بازی رفت موفق شدند با یک گل حریف خودشان را شکست بدهند و حالا از شانس خوبی برای صعود به دیدار نهایی لیگ اروپا برخوردار هستند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال