پوگبا- منچستر‌یونایتد؛ تمدید قرارداد به یک شرط

به نظر می‌رسد که باشگاه منچستریونایتد تنها در صورتی قرارداد پل پوگبا را تمدید خواهد کرد که مجبور به افزایش دستمزد این بازیکن نشود....

به گزارش "ورزش سه"، پل پوگبا بعد از انتقال به منچستریونایتد در تابستان ۲۰۱۶ هرگز روزهای خوبی را در جمع شیاطین سرخ پشت سر نگذاشته و طی یکی دو فصل اخیر نیز دائماً با مصدومیت های متوالی دست و پنجه نرم کرده است؛ موضوعی که انتقادات زیادی را از وی به همراه داشته و در چند مقطع این بازیکن را در آستانه جدایی از یونایتد قرار داد.

رئال مادرید اما یکی از باشگاه‌های است که همواره طی این سال ها به جذب پوگبا علاقه نشان داده است. در واقع سرمربی فرانسوی لوس بلانکوس یعنی زین الدین زیدان علاقه زیادی برای انتقال هم وطنش به سانتیاگو برنابئو نشان داده است؛ همچنین خود این ستاره فرانسوی نیز اخیراً در مصاحبه ای اعتراف کرد که آرزویش پوشیدن پیراهن رئال مادرید است تا به همه این شایعات دامن زده باشد.

حالا و در همین رابطه ESPN مدعی شده که باشگاه منچستریونایتد مشتاق است که قرارداد پل پوگبا را تمدید کند.‌ آنها اخیراً بند تمدید یک ساله قرارداد این ستاره فرانسوی تا سال ۲۰۲۲ را تمدید کرده اند اما با این وجود حالا خواهان انعقاد قرارداد بلندمدتی هستند. ESPN اما در ادامه گزارش خود پیرامون این موضوع مدعی شده که سران یونایتد هرگز قصد ندارند که دستمزد این بازیکن را افزایش دهند و تنها در این صورت تمدید قرارداد امکان پذیر خواهد بود.

 

تگ ها


پل پوگبا منچستر یونایتد