پوگبا و منچستر پای میز مذاکره؛ رئال در صف انتظار!

در شرایطی که گفته می‌شود رئال مادرید و یوونتوس در اندیشه جذب پل پوگبا هستند اما سران منچستر یونایتد به راحتی حاضر به فروش او نمی‌شوند...

در شرایطی که گفته می‌شود رئال مادرید و یوونتوس در اندیشه جذب پل پوگبا هستند اما سران منچستر یونایتد به راحتی حاضر به فروش او نمی‌شوند

رسانه‌های اروپایی مدعی شدند که پوگبا علاقمند به حضور در رئال مادرید است و تمایل دارد تحت هدایت زیدان به میدان برود.
به گزارش مدال، مارکا امروز در گزارشی مدعی شده است که منچستریونایتد به مدیر برنامه پل پوگبا اعلام کرده به راحتی حاضر به فروش او نیستند. در واقع تیم انگلیسی می خواهد قرارداد فعلی پوگبا را تمدید کند. این قرارداد فعلا تا 30 ژوئن 2021 اعتبار دارد و ممکن است جدایی ژوزه مورینیو به معنای پایان مشکلات پل پوگبا در منچستریونایتد باشد.
پوگبا مشتاق بازی کردن در رئال مادرید تحت هدایت زیدان است اما برای چنین انتقالی، رئالي ها باید پول بسیار زیادی بپردازد که حداقل 150 میلیون یورو خواهد بود و این بسیار بیشتر از رقم انتقال پوگبا از یوونتوس به منچستریونایتد در سال 2016 است.
با توجه به درگیری منچستریونایتد برای بازی های باقیمانده از فصل، قرار است بازیکن و باشگاه حدود یک ماه دیگر مذاکره کنند. رئال مادرید امیدوار باقی می ماند و زیدان علاقه زیادی به جذب پوگبا دارد اما اگر رقم پوگبا زیادی بالا باشد، آنها همچنین گزینه های جانشین را بررسی می کنند.