پوگبا: کم کم فکر می کنیم نفرین شده ایم

پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، به شوخی اعلام کرد اگر روند تساوی های خانگی این تیم به زودی قطع نشود، بازیکنان این تیم فکر می کنند که نفرین شده اند ......

 پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، به شوخی اعلام کرد اگر روند تساوی های خانگی این تیم به زودی قطع نشود، بازیکنان این تیم فکر می کنند که نفرین شده اند.
 

به گزارش مدال به نقل "ورزش سه"، منچستریونایتد در 4 دیدار خانگی اخیرش مقابل استوک سیتی، برنلی، آرسنال و وستهام با نتیجه مساوی متوقف شده تا بدترین شروع این تیم در رقابت های لیگ برتر رقم بخورد اما پوگبا امیدوار است که این روند خیلی زود به پایان برسد.

 

او به خبرنگاران گفت:" کم کم داریم فکر می کنم که نفرین شده ایم. فرقی نمی کند چه تیمی به اینجا بیاید؛ ما تیم برتر هستیم؛ چه آرسنال باشد و چه وستهام.

 

بدشانسی ما زمانی تمام خواهد شد و آن زمان است که باید از فرصت مان استفاده نیم. من هنوز به موفقیت تیم اطمینان دارم زیرا ما موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم. نتایج خوب از راه می رسند. من به تیمم اطمینان دارم. تنها باید به جزئیات کوچک توجه کنیم.

 

ما مقابل وستهام یک گل احمقانه دریافت کردیم؛ همین طور در بازی با آرسنال جزئیات کوچک نتیجه را رقم زد. من اطمینان دارم که نتایج خوب از راه می رسند. ما امتیازات احمقانه ای از دست دادیم اما روزهای خوب از راه می رسد."

تگ ها


لیگ برتر فوتبال