پویول: مسی بهترین بازیکن تاریخ است، بارسا مدعی قهرمانی

مدافع سابق بارسلونا مسی را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می‌داند...

کارلس پویول که سابقه خوبی از دوران حضور در بلوگرانا دارد و از او بعنوان یک بازیکن متعصب به این تیم یاد می‌شود، از تیم سابقش و ستاره آرژانتینی حال حاضر این تیم گفته است.

به گزارش مدال، پویول درباره مسی گفت: ليونل مسی در سطحی باورنکردنی فوتبال بازی می‌کند. از نظر من، او بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. می‌توانید ببینید که فصل به فصل بازی مسی بهتر شده است. مسی از هرنظر پیشرفت کرده و در حال برداشتن گام‌هایی به سوی پیشرفت از نظر انسانی است. مسی همیشه درون زمین یک رهبر بوده اما الان می‌توانید ببینید که او در خارج و داخل زمین نیز یک رهبر است. مسی فردی درون‌گرا است اما به عنوان کاپیتان بارسلونا، همه بازیکنان را رهبری می‌کند.
وی همچنین با تمجید از بارسا تاکید کرد: بارسلونا فوتبال خوبی بازی می‌کند و شانس فتح تمام جام‌ها را دارد. آبی و اناری‌ها یکی از مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان هستند زیرا تنها چهار تیم باقی مانده اند. آنها در نیمه نهایی برابر لیورپول کار دشواری در پیش دارند چون لیورپول در حال سپری کردن فصلی فوق العاده است اما هواداران خواهان دیدن چنین بازی‌هایی برابر تیم‌های بزرگ هستند و این یعنی معنای لیگ قهرمانان.
پویول در پایان افزود: بازیکنان آمده و رفته اند اما این سبک بارسلونا است که باقی مانده است. بارسلونا نسلی عالی از بازیکنان دارد و نتایج شگفت‌انگیزی کسب کرده است. مهم‌ترین مسئله، انگیزه باشگاه برای تاریخ‌سازی است.

 

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال