پویول: والورده نسبت به لوپتگی مربی بهتری است

......

 

کاپیتان سابق بارسلونا معتقد است که الکلاسیکو بهترین دیداری است که یک بازیکن در مسیر دوران فوتبالش می تواند تجربه کند.
به گزارش خبرنگار مدال، پویول در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره موضوعات مختلف پاسخ داد. او گفته است: الکلاسیکو بهترین دیداری است که یک بازیکن می تواند در مسیر فوتبال حرفه ای خود تجربه کند.


او درباره بازی بارسلونا و رئال مادرید در الكلاسيكو هم گفت: خیلی مهم نیست که به چه شکل و با چه وضعیتی به این بازی می رسی، الکلاسیکو همیشه برای دو تیم خاص بوده و بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.
پویول درباره لوپتگی، والورده هم می گوید: هر دو مربی به دنبال توپ و مالکیت هستند، من فکر می کنم والورده نسبت به لوپتگی مربی بهتری است، اما درباره لوپتگی هم چیزهای خوبی شنیده ام، رقابت بین دو تیم و دو مربی را در الکلاسیکو شاهد خوایم بود.

وی درباره والورده هم افزود: به نظرم والورده خیلی خوب عمل کرده و کاملا مناسب فلسفه بارسا است و نقش ویژه ای در موفقیت های این تیم داشته است.

کاپیتان سابق بارسا در پایان درخصوص دفاع تیم بارسلونا هم تصریح کرد: می دانم که فرمائلن به دلیل مصدومین 6 تا 8 هفته نمی تواند بازی کند. مدت دوری اومتیتی از میادین را  هم نمی دانم ولی امیدوارم زودتر ریکاوری اش به اتمام برسد چون یکی از ستون های تیم است. همونطور که جرارد و لنگله را داریم که خیلی روی آنها حساب می کنیم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال