پيكان تهران – تراكتورسازي تبريز/ زور تراکتور به پیکان می رسد؟

هفته دهم ليگ هفدهم، پنج شنبه 27 مهر96، ساعت 15:45، ورزشگاه شهداي قدس تهران داور: وحيد كاظمي، كمك ها: آرمان اسعدي و فرزاد بهرامي ،بعد از 5 برد متوالي و رسيدن به يك قدمي صدر جدول حالا پيكاني ها بايد مقابل يكي از عجيب تري ......

هفته دهم ليگ هفدهم، پنج شنبه 27 مهر96، ساعت 15:45، ورزشگاه شهداي قدس تهران داور: وحيد كاظمي، كمك ها: آرمان اسعدي و فرزاد بهرامي

،بعد از 5 برد متوالي و رسيدن به يك قدمي صدر جدول حالا پيكاني ها بايد مقابل يكي از عجيب ترين تيم هاي اين فصل ليگ برتر صف آرايي كنند، تيمي محبوب از ديار آذربايجان كه مشكلات فراواني در اردوي خود دارد و هر روز نيز به اين مشكلات افزوده مي شود. مجيد جلالي در پيكان نتيجه پافشاري خود روي عقايد و اعتماد به جوانانش را ديده، جواناني كه از فرصت به دست آمده نهايت بهره را برده و توانستند با افكار سرمربي خود تيمي شايسته و حالا مدعي را روانه ميدان كنند. ثبت 5 برد متوالي از خودروسازان پايتخت تيمي ترسناك ساخته كه با دنده سنگين و شتاب بالا در حال سبقت گرفتن از همه رقيبان است و امروز بايد از مانعي همچون تراكتورسازي بگذرد كه در جاده ليگ مثل خودشان با دنده سنگين حركت مي كنند و جلالي كه خود سابقه كار كردن با تراكتورسازي را در كارنامه دارد، امروز مي خواهد انتقام بگيرد گرچه نبايد از يحيي گل محمدي و جوانانش با وجود تمام مشكلات و بحران ها به سادگي گذشت. تراكتوري كه اين روزها در كنار مبارزه با محروميت فيفا و كمبود بازيكن بايد با بحران هاي ديگري همچون چاقوكشي! در اردوي تيم مبارزه كند و امروز در حالي مقابل پيكان سرحال و آماده به ميدان مي رود كه به دليل مصدوميت و محروميت 6 تا 7 بازيكن اصلي خود را ندارند. به اين ترتيب يحيي مجبور است چشم به جواناني ببندد كه در اين هفته ها عصاي دست او شده اند.

چهره ها

پيام نيازمند، دروازه بان جوان پيكاني ها از روزي كه جاي رحمان احمدي را در تركيب اصلي گرفته با نمايشي ديدني در تركيب خودروسازان توانست زمينه سبقت اين تيم از همه رقبا را فراهم كند. از همين رو مي توان اين بازيكن را چهره اصلي پيكاني ها در مصاف حساس امروز قلمداد كرد.

با وجود غايبان پرشماري كه تراكتورسازي براي بازي حساس امروز دارد، مي توان از محمد ايران پوريان به عنوان كليدي ترين چهره تبريزي ها براي متوقف كردن پيكان نام برد. بازيكني كه در كنار شرح وظايف دفاعي خود در امر گلزني و نجات تراكتور از شكست هم فوق العاده كار كرده است. 

 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال