پپ تایید کرد: آگوئرو به بازی با رئال نمی‌رسد

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی تایید که سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی این تیم بازی مقابل رئال مادرید را از دست خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه منچسترسیتی در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان روز ۱۷ مرداد به مصاف هم خواهند رفت پپ گواردیولا سرمربی سیتی تایید کرد که سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی تیمش این بازی را به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد.

آگوئرو از ماه ژوئن که در بازی تیمش مقابل برنلی در لیگ برتر از ناحیه زانو آسیب دیده از میادین دور بوده است. آگوئرو بعد از آن از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار گرفت و در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر تسریع در بهبودی او منتشر شده بود ولی با صحبتهای پپ مشخص شد که او در مقابل رئال بازی نخواهد کرد.

گواردیولا در پاسخ به سوالی درباره حضور آگوئرو در مقابل شاگردان زین الدین زیدان گفت: " نه، به نظرم در شرایط فعلی حضور او در این بازی ممکن نیست".

این در حالی است که گواردیولا چند روز پیش بعد از بازی آخر تیمش در لیگ برتر مقابل نوریچ از آماده شدن آگوئرو برای دیدار با رئال صحبت کرده و گفته بود: " فکر کنم همه بازیکنانم برای بازی با رئال آماده باشند".

بیشتر ببینید:

برترین لحظات سیلوا پس از 10 سال درجمع سیتی ها/ ویدیو

جیمی واردی برنده کفش طلای لیگ برتر جزیره

 

 

تگ ها


سرخیو آگوئرو پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال