پپ تایید کرد؛ جدایی قطعی مدافع منچسترسیتی

پپ گواردیولا یک بار دیگر تایید کرد که اریک گارسیا از سیتی جدا می شود و به بارسا بر می گردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اریک گارسیا در سال ۲۰۱۷ کاتالونیا را ترک کرد و به منچسترسیتی پیوست. این مدافع اسپانیایی طی ماه‌های گذشته به هدف اصلی باشگاه بارسلونا در نقل و انتقالات تبدیل شده و از همان ابتدا به نظر می‌رسید که بلوگرانا قصد دارد هر طور که شده این بازیکن را برای تقویت خط دفاعی خود به نوکمپ بیاورد.


 

از طرف دیگر قرارداد گارسیا با منچسترسیتی تنها تا  پایان فصل جاری اعتبار دارد و مشخص شده که خود این بازیکن نیز هیچ علاقه ای به ماندن در جمع سیتیزن ها ندارد و به نوعی خواهان حضور در بارسلوناست؛ موضوعی که چندی پیش به تایید سرمربی سیتی یعنی پپ گواردیولا نیز رسیده بود.

 پپ پس از پیروزی سیتی بر چلتنهام در جام حذفی یک بار دیگر تایید کرد که گارسیا تمایلی برای تمدید قرارداد ندارد و جدایی اش قطعی خواهد بود.

سرمربی اسپانیایی گفت:« به اندازه کافی مطمئنم که گارسیا در پایان فصل ما را ترک خواهد کرد. او نمی خواهد تمدید کند و pتی ممکن است در فاصله باقیمانده تا بسته شدن پنجره زمستانی(شش روز دیگر)، جدایی اش قطعی شود. اریک می خواهد به بارسا برگردد و اینکه در نهایت زمستان برود یا تابستان، به مذاکرات دو باشگاه بستگی دارد. الان چیز بیشتری نمی دانم و باید منتظر بمانیم.»

بیشتر ببینید:

دیدار خاطره انگیز منچسترسیتی 6 - منچستریونایتد 1

کار تیمی و زیبای بازیکنان منچسترسیتی قبل از گل

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال