پپ حق داشت امشب سکته کند! (عکس)

رحیم استرلینگ را باید مقصر شماره یک حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان قلمداد کرد....


به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسید با توجه به قرعه لیون دیگر امسال منچسترسیتی فرصت خوبی برای صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای دومین بار در تاریخ داشته باشد، اما آنها در دیداری عجیب و در شبی که بازی چندان خوبی هم ارائه ندادند با نتیجه ۱-۳ مغلوب لیون شدند تا همانند یوونتوس برابر این تیم شگفتی ساز از لیگ قهرمانان حذف شوند.

اما سیتی بعد از دریافت گل دوم سراپا حمله شد و در اواخر بازی فاصله ای تا به ثمر رساندن گل تساوی نداشت، اما رحیم استرلینگ موقعیتی عجیب را در دهانه دروازه از دست داد و بهترین بخت برای بازگشت از دست رفت.

گابریل ژسوس، ستاره برزیلی سیتی پاس عرضی در مقابل دروازه خالی برای وینگر انگلیسی ارسال کرد و رحیم استرلینگ به راحتی هر چه تمام تر می توانست دروازه لوپز را باز کند، اما ضربه غیرقابل باور و عجیب او با اختلاف فراوانی از بالای دروازه به بیرون رفت و بهترین موقعیت سیتی تبدیل به گل نشد.

جالب اینجاست چند ثانیه قبل از گل و در شرایطی که بازیکنان سیتی وارد محوطه شده بودند، رحیم استرلینگ به شدت از خودخواهی ژسوس و پاس ندادن او عصبانی شد، اما وقتی پاس مهاجم برزیلی به او رسید نیز ضربه استرلینگ در کمال ناباوری به بیرون رفت.

بدین ترتیب منچسترسیتی لحظاتی بعد گل سوم را نیز دریافت کرد و دوباره در مرحله یک چهارم نهایی از لیگ قهرمانان حذف شد. اگرچه سیتیزن ها نمایش چندان خوبی ارائه ندادند، اما فرصت سوزی عجیب رحیم استرلینگ بی شک یکی از دلایل وداع آنها با لیگ قهرمانان بود.

تگ ها


رحیم استرلینگ منچستر سیتی