پپ: سیتی در ژانویه مهاجم جدید نخواهد خرید

پپ گواردیولا می‌گوید با وجود مشکلات منچسترسیتی در گلزنی و مصدومیت دو مهاجم این تیم در ماه ژانویه قصد خرید مهاجم جدید ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه منچسترسیتی در هفته‌های اخیر در گلزنی مشکلات قابل توجهی داشته و مدتی است دو مهاجم خود سرخیو آگوئرو و گابریل ژسوس را در اختیار ندارد اما پپ گواردیولا سرمربی این تیم می‌گوید قصدی برای خرید مهاجم در ماه ژانویه ندارد.

سیتی تا اینجا در۱۳ بازی خود در لیگ برتر ۱۹ گل به ثمر رسانده. اما شاگردان گواردیولا فصل گذشته تا این هفته از فصل ۳۷ گل به ثمر رسانده بودند یعنی آمار گلزنی سیتی در این فصل تا این لحظه تقریباً نصف آمار گلزنی آنها در فصل گذشته بوده است. آگوئرو که بهترین گلزن تاریخ باشگاه است بخش اعظم این فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده و حالا دوران نقاهت جراحی زانو را سپری می‌کند. گابریل ژسوس دیگر مهاجم این تیم هم در بازی روز یکشنبه مقابل ساوتهمپتون غایب بود تا رحیم استرلینگ عملاً تنها مهاجم تخصصی تیم پپ باشد.

گواردیولا در این باره به خبرنگاران گفت: " مشکل ما نداشتین ضرباهنگ مناسب نیست. ما در زمان حمله فشار لازم را برای زدن گل به حریف وارد نمی‌کنیم. بچه‌های ما موقعیت‌های خوبی خلق می‌کنند و مشکل ما همین است که فشار نهایی به حد کافی بالا نیست. گلزنی در فوتبال اتفاق خاصی است و ما در حال حاضر نمی توانیم همه چیز را برای گلزنی فراهم کنیم".

سرمربی سیتی در ادامه گفت: " با اینحال ما داریم با پیروزی در مسابقات کم کم به نقطه مد نظر می رسیم و به همین خاطر است که گفتم برد روز شنبه خیلی مهم بود. چون معتقدم مشکل ما نداشتن بازیکن کافی در خط حمله نیست قصدی برای تقویت این خط نداریم".

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی