پپ گواردیولا در آستانه تاریخ‌ سازی

سرمربی منچسترسیتی تنها یک بازی تا ثبت رکوردی تاریخی در لیگ برتر فاصله دارد ......

سرمربی منچسترسیتی تنها یک بازی تا ثبت رکوردی تاریخی در لیگ برتر فاصله دارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچسترسیتی با پیروزی 3 بر یک شب گذشته (شنبه) خود در خانه سوانزی در هفته ششم لیگ برتر، رکورد صددرصد پیروزی اش در فصل جاری لیگ برتر را حفظ کرد و با 18 امتیاز مقتدرانه صدرنشین جدول باقی ماند.

پپ گواردیولا که حالا با من سیتی از شش بازی اول فصل 17-2016 لیگ برتر شش برد کسب کرده، از این حیث با کارلو آنچلوتی برابر است و اگر تیمش در بازی بعدی برابر میزبان خود، تاتنهام به پیروزی برسد، تبدیل به اولین مربی در تاریخ لیگ برتر خواهد شد که در هفت بازی اول به هفت برد رسیده است.

کارلو آنچلوتی در فصل 10-2009 با چلسی در شش بازی اولش به برد 2 بر یک برابر هال سیتی، برتری 3 بر یک در خانه ساندرلند، پیروزی 2 بر صفر خارج از خانه برابر فولام، شکست 3 بر صفر برنلی در استمفوردبریج، برد 2 بر یک برابر استوک سیتی در دیداری خارج از خانه و پیروزی 3 بر صفر خانگی بر تاتنهام رسید، هرچند تیم تحت هدایت او در هفته هفتم 3 بر یک مغلوب میزبانش، ویگان شد.

در طرف دیگر پپ گواردیولا در این فصل این نتایج را با منچسترسیتی از خود به ثبت رسانده است: برد خانگی 2 بر یک برابر ساندرلند، پیروزی 4 بر یک خارج از خانه بر استوک سیتی، شکست 3 بر یک وستهام در ورزشگاه اتحاد، برتری 2 بر یک در دربی منچستر، تحقیر 4 بر صفر بورنموث در دیداری خانگی و پیروزی 3 بر یک در خانه سوانزی.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال