پپ گواردیولا ستاره مدنظر بارسا را می خواهد

لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینتر گزینه اول جانشینی سرخیو آگوئرو در منچسترسیتی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لائوتاور مارتینز برای هفته ها جدی ترین گزینه تقویت خط تهاجمی بارسلونا محسوب می شد. پیش از پاندمی کرونا بارسا اطمینان داشت که در نهایت موفق به جذب این ستاره ارزشمند می شود اما شیوع کرونا و بحرانی شدن شرایط اقتصادی باشگاه کاتالان، همه معادلات را به هم زد و اکنون به نظر می رسد شانس دیگر باشگاه ها برای جذب لائوتاور بیشتر باشد.

از رئال مادرید به عنوان یکی از باشگاه های دارای شانس جذب ستاره آرژانتینی نام برده می شود اما گزینه جدی تر، منچسترسیتی است.

طبق ادعای یورو اسپورت، پپ گواردیولا سرمربی سیتی که می داند سرخیو آگوئرو را در پایان فصل از دست خواهد داد، از سران باشگاه درخواست کرده تا برای جذب لائوتارو اقدام کنند. سیتی قطعا مشکلی برای پرداخت دستمزد بالای او ندارد اما همه چیز به مذاکرات بعدی لائوتارو و اینتر بستگی خواهد داشت.

باشگاه ایتالیایی پیشنهاد تمدید قرارداد با افزایش دستمزد را ارائه داده و قرار است در نشست بعدی با ایجنت لائوتارو بالاخره تکلیف او مشخص شود. اگر لائوتاور قید تمدید را بزند، در آن صورت سیتی، بارسا و رئال رقابتی جدی تر را برای جذب او پیش رو خواهند داشت.

بتو یاکه ایجنت لائوتارو اخیرا در واکنش به شایعات گفت:« همیشه خبرنگاران سوالاتی در مورد وضعیت لائوتارو دارند و من ترجیح می دهم پاسخی ندهم چون از همواره از حرف هایم بد برداشت می شود. لائوتارو از کودکی شخصیتی قوی داشته و برای هر اتفاقی آماده است.»

بیشتر بخوانید:

مشکل گریزمان پیوستن به یک تیم بحران زده است

کومان: تمام سعی مان را می کنیم بازیکن بخریم

 

 

تگ ها


لائوتارو مارتینز پپ گواردیولا اینتر میلان فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال