پپ گواردیولا: وستهام تیم با کیفیتی بود/ روی این نتیجه مانور می دهم

سرمربی منچسترسیتی که تیمش با کسب هر سه امتیاز مقابل وستهام زمین مسابقه را ترک کرد، گفت: هر چهار گل ما خارق العاده بود ......

سرمربی منچسترسیتی که تیمش با کسب هر سه امتیاز مقابل وستهام زمین مسابقه را ترک کرد، گفت: هر چهار گل ما خارق العاده بود.

به گزارش خبرنگار مدال، گواردیولا در نشست مطبوعاتی پس از بازی حضور یافت و به سوالات پاسخ داد. پپ معتقد است:
پس از تعطیلات بازی‌های ملی، از دست دادن امتیاز می تواند برای هر تیمی کاملا طبیعی باشد. این تجربیات را در بارسلونا و بایرن مونیخ بخاطر دارم. حالا اینجا هم می توانست این اتفاق بیفتد.

وی افزود: بازیکنان تیم به مدت 10 روز به شیوه و ریتم متفاوت تمرین کردند. بعضی از آن ها از بازی دوستانه برگشته بودند و فقط یک جلسه تمرینی انجام دادند و سپس فورا راهی لندن استادیوم شدند.

سرمربی آبی آسمانی ها تاکید کرد: وستهام تیم باکیفیتی بود. اگر اجازه خلق موقعیت بیش از حد معمول به حریف می دادیم آنگاه شرایط برای ما مشکل می شد. الان حتی اگر هر بازی یک یا دو گل دریافت کنیم، نه تنها عادی نیست، بلکه یک نتیجه فوق العاده است. به خاطر اینکه باقی تیم ها عالی هستند، بیشتر روی ریتم و حفظ توپ و پاس و فضاسازی در حملات توجه می کنند.

گواردیولا تصریح کرد: فضاهای خوبی داشتیم، اما از آنها استفاده نکردیم. با این حال هر چهار گل ما خارق العاده بود. این نتیجه پس از تعطیلات بازی های ملی، عالی است و از نتیجه راضی هستیم.

پپ معتقد است: می دانیم رئال مادرید باخت، بایرن مونیخ در خانه متوقف شد، یونایتد نتوانست در خانه پیروز شود و سایر موارد.. همه این اتفاقات پس از بازی های ملی رخ می دهد و پیچیده است. از این جهت روی این برد مانور می دهم، زیرا اهمیت آن را در این شرایط می دانم.

وی در پایان گفت: باید بهتر شویم، اینکار را کرده‌ایم و می دانم دوباره موفق به انجام آن خواهیم شد و در بازی های بعدی هم سعی می کنیم نمایش خوبی نشان دهیم.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال