پژمان منتظری در تیم منتخب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا

پژمان منتظری مدافع باشگاه استقلال در تیم منتخب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت...

پژمان منتظری مدافع باشگاه استقلال در تیم منتخب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت

پس از درخشش سه نماینده ایران در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا بر خلاف انتظارات مدافع باتجربه استقلال تنها بازیکن ایرانی حاضر در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا است.
به گزارش مدال، کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم منتخب روز سوم لیگ قهرمانان آسیا 2019 را معرفی کرد که در جمع 11 بازیکن انتخاب شده تنها یک سهمیه به سه نماینده برتر ایران در پایان دور رفت اختصاص داده شد.
پژمان منتظری یکی از دو گلزن استقلال مقابل الهلال تنها نماینده ایرانی ها در این تیم بود که در ساختار تدافعی گنجانده شد. این در حالی بود که انتظار می رفت از پرسپولیس و ذوب آهن نیز نماینده های دیگری در این تیم دیده شود. جالب این که البریک مدافع راست تیم بازنده الهلال هم در این تیم دیده می شود اما خبری از بازیکنان تیم های پیروز نیست.
دیگر نماینده باشگاه های غرب آسیا در این تیم ژاوی هرناندز کاپیتانان اسپانیایی السد است که با دبل خود در تاشکند مرد اول قهرمان قطر لقب گرفته بود.فهد الموالد از الاتحاد و ادمیلسون جونیور از الدحیل دیگر نماینده های غرب در این تیم بودند تا سایر بازیکنان انتخاب شده در تیم هفته به باشگاه های شرق آسیا اختصاص پیدا کند.