پژمان؛ کاپیتانی که عصای دست شفر شد

پژمان منتظری نقش غیرقابل انکاری در بازگشت آرامش به اردوی استقلال داشته است....

مدافع باتجربه آبی‌ها این روزها وضعیت خوبی در ترکیب اصلی استقلال دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال این روزها در حال آماده شدن برای بازی با الهلال است و بازیکنان این تیم در تلاش هستند تا با کسب چهارمین پیروزی متوالی به روزهای خوب خود ادامه دهند. پس از شکست در دربی و توقف مقابل سایپا، استقلال موفق به غلبه بر الهلال، سپاهان و ماشین‌سازی شده و به لطف این سه پیروزی متوالی بحران آغاز فصل آبی‌ها خاتمه یافته و استقلال حال در تلاش برای کسب قهرمانی در لیگ و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان است.
در این میان نقش یک بازیکن در فرار آبی‌ها از بحران غیرقابل انکار است. پژمان منتظری مدافع باتجربه آبی‌ها در روزهایی که وریا غفوری و روزبه چشمی به دلیل مصدومیت شرایط بازی نداشتند غیبت این دو بازیکن را به تناوب در عمق و سمت راست خط دفاع جبران کرد و در هر سه بازی جز بهترین بازیکنان استقلال درون زمین بوده است.
پژمان البته تنها درون زمین کمک حال شفر نبوده و در خارج از زمین نیز به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه استقلال کمک حال بازیکنان جوان این تیم بوده است. مدافع 35 ساله آبی‌ها که یکی از بازیکنان آزاد این تیم در پایان فصل محسوب می‌شود امیدوار است با تداوم روند خوب خود در هفته‌های باقی‌مانده، فصل را با استقلال در بهترین وضعیت ممکن به پایان برساند. نکته مسلم در ترکیب استقلال، نقش غیرقابل انکار منتظری درون زمین خواهد بود و این مدافع 35 ساله به طور قطع یکی از گزینه‌های اصلی شفر در انتخاب بازیکنان خط دفاعی محسوب می‌شود.

 

تگ ها


استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال