پیامبر نور و مهربانی(ص) نمونه بی‌بدیل و متعالی آزادی و معنویت است

فدراسیون و جامعه کشتی کشور در بیانیه‌ای جسارت دولت فرانسه به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند....

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، متن این بیانیه به شرح زیر است:

جسارت دولت فرانسه به ساحت پاک و قدسی پیامبر اعظم (ص)، اتفاق دردناکی است که نمی‌توان آن را فقط در حد یک حرکت از سر ناآگاهی به حساب آورد. سیاست اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی، مدتی است از سوی سران کشورهای به اصلاح متمدن در دستور کار قرار گرفته است و سردمداران غربی، این سیاست را با تمام توان و هزاران ابزار تبلیغاتی با هدف مبارزه با اسلام عزیز و قرآن کریم به نمایش گذارده‌اند.

پیامبر نور و مهربانی (ص)، نمونه بی‌بدیل و متعالی آزادی و معنویت انسان است و قرآن کریم، کتاب رحمت، حکمت و عدالت؛ دشمنان اسلام در سراسر تاریخ نیز که یارای شنیدن پیام‌های انسان ساز و عزت آفرین آخرین فرستاده پروردگار یکتا را نداشتند با انواع اهانت‌ها و سنگ اندازی ها تلاش در انحراف افکار جهانیان از پیام‌های الهام بخش و متعالی خاتم پیامبران را داشته‌اند، غافل از آنکه این نور هدایت، از سوی خداوند بر بشریت تابیدن گرفته و هیچگاه به خاموشی نخواهد گرایید.

بر یکایک آزادیخواهان جهان است که با سیاست اسلام‌ستیزی دولت‌های غربی مقابله کنند؛ فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران به همراه جامعه بزرگ کشتی و قهرمانان این رشته ورزشی ضمن محکوم کردن این اقدامات تحریک آمیز، پیگیری‌های جدی دستگاه‌های مرتبط برای پاسخ محکم به این هتک حرمت را خواستار است.
 

تگ ها


فدراسیون کشتی حضرت محمد امانوئل مکرون فرانسه