پیامدهای حذف پاری‌سن ژرمن؛ دنی آلوس تمدید نمی‌کند

دنی آلوس که تا 2019 با پاریسی‌ها قرارداد دارد قید ادامه حضور در این تیم را زده و تمایلی به تمدید قراردادش ندارد....

دنی آلوس که تا 2019 با پاریسی‌ها قرارداد دارد قید ادامه حضور در این تیم را زده و تمایلی به تمدید قراردادش ندارد.

آلوس اخیرا پیشنهاد تمدید قرارداد با پی اس جی را دریافت کرده اما بعد از شکست غیرمنتظره تیمش مقابل شیاطین سرخ قید ادامه حضور در این باشگاه و لیگ را زده است.
به گزارش مدال، دنی آلوس که دومین فصل حضورش را در پاریس می‌گذراند و تا ماه جون 2019 با پاری‌سن ژرمن قرارداد دارد می‌خواهد فصل بعد به لیگ برتر برود و بار دیگر شاگرد گواردیولا شود.
تابستان 2016 بود که ستاره برزیلی پس از هشت فصل به یاد ماندنی در بارسلونا راهی یوونتوس شد. دوران حضور او در یووه فقط یک سال به طول انجامید و او پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان برابر رئال، ترجیح داد فوتبال ایتالیا را رها کرده و از بین سیتی و پی اس جی به دومی پاسخ مثبت داد.
حالا آلوس 35 ساله می‌خواهد همچنان به فوتبالش ادامه دهد و مشتاق است تا بار دیگر زیر نظر پپ گواردیولا کار کند و سیتی را بهترین باشگاه برای خداحافظی از فوتبال می بیند.
او تابستان 2017 و در حالی که همگان تصور می کردند راهی سیتی خواهد شد تا یک بار دیگر زیر نظر گواردیولا کار کند، در نهایت طبق هماهنگی‌های قبلی با نیمار ترجیح داد راهی پی اس جی شود و نیمار نیز چند هفته بعد از بارسلونا به باشگاه پاریسی پیوست.