پیامد کوچ ستاره‌های اتلتیکومادرید؛ شماره یک: برنامه‌ریزی خرید خامس

با خبر احتمال جدایی گریزمان از اتلتیکو مادرید حالا سران روخی بلانکو صحبت از خرید خامس از باشگاه رئال مادرید می‌کنند...

با خبر احتمال جدایی گریزمان از اتلتیکو مادرید حالا سران روخی بلانکو صحبت از خرید خامس از باشگاه رئال مادرید می‌کنند

کوچ دسته جمعی ستاره‌های اتلتیکو نگرانی سیمئونه را هر روز بیشتر از روز قبل می‌کند و وی را در اندیشه تقویت تیم برای فصل آینده فرو برده است.

به گزارش مدال، باشگاه اتلتیکو ظاهرا فصل شلوغ نقل و انتقالاتی را در پیش روی خواهد داشت. در حالیکه گریزمان اعلام کرد در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد، گفته می‌شود اتلتیکو تمایلی به ادامه همکاری با دیه‌گو کاستا ندارد و شاید آلوارو موراتا هم به چلسی بازگردد.
با این اوضاع دیه‌گو سیمئونه نیاز مبرم به جذب حداقل یک مهاجم خواهد داشت. در حالی که پیش از این از ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای پاری‌سن‌ژرمن به عنوان یکی از گزینه‌های مدنظر اتلتیکومادرید یاد شده بود، اکنون برنامه تلویزیونی «ال‌چیرینگوئیتو» اسپانیا خبر می‌دهد که این باشگاه اسپانیایی قصد دارد در ازای ارائه پیشنهادی 55 میلیون پوندی خامس رودریگز را از رئال مادرید به خدمت بگیرد. هافبک کلمبیایی که تابستان 2017 در ازای 13 میلیون یورو با قرارداد قرضی دو ساله از رئال مادرید به بایرن مونیخ پیوست، قراردادش با این باشگاه در صورت پرداخت 42 میلیون یورو می‌تواند شکل دائمی به خود بگیرد، اما مدیران باشگاه بایرن بر سر قطعی کردن قرارداد وی اختلاف دارند و احتمال جدایی این بازیکن از جمع باواریایی‌های بالاست.
با بازگشت زین‌الدین زیدان بر روی نیمکت مربی‌گری رئال مادرید که رابطه خوبی با خامس ندارد، به نظر نمی‌رسد که این هافبک کلمبیایی به سانتیاگوبرنابئو بازگردد.
سیمئونه می‌تواند از وضعیت پیش آمده بیشترین سود را ببرد و با جذب خامس که ظاهرا در تیم زیدان جایی نخواهد داشت جای ستاره‌های رفتنی تیمش را پر کند.