پیامهای فارسی بیشتر از پیامهای کُره‌ای برای تبریک قهرمانی اولسان!

حضور هواداران فوتبال ایران در اینستاگرام باشگاه اولسان بعد از قهرمانی این تیم در آسیا هم ادامه یافت و این باشگاه پیام‌های زیادی به زبان فارسی برای تبریک قهرمانی دریافت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی روز گذشته در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا موفق شد با نتیجه ۲ بر یک پرسپولیس ایران را شکست بدهد و به عنوان قهرمانی برسد.

خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی در گزارشی به انتشار تصاویر و پستهای مختلف جشن قهرمانی تیم اولسان در اینستاگرام این باشگاه اشاره کرد و نوشت:

«جالب اینجا است که پیام‌های تبریک فارسی بیشتر از زبان کره‌ای است. این باشگاه حتی یک رویداد ویژه برای هواداران ایرانی برگزار کرد و تصمیم گرفت به پنج هوادار برای حمایت از اولسان لباس این تیم را هدیه بدهد. این رویداد مورد استقبال هواداران ایران قرار گرفت … هنگام که اولسان سرانجام پرسپولیس را شکست داد در اینستاگرام باشگاه پیام‌هایی مثل «تبریک می گویم» به زبان فارسی و «در جام باشگاه‌های جهان موفق باشید» منتشر شد.»

بیشتر بخوانید:

سرمربی جدید تیم اولسان به زودی انتخاب می‌شود

نوراللهی: منتظر خیلی‌ها هستیم!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال