پیام احساسی آرتتا به مناسبت مرگ مادر گواردیولا

میکل آرتتا سرمربی آرسنال با ارسال پیامی احساسی برای پپ گواردیولا درگذشت مادر او در نتیجه ابتلا به بیماری کرونا را تسلیت گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از اعلام خبر مرگ مادر پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به دلیل ابتلا به کرونا، میکل آرتتا، هموطن او و سرمربی آرسنال مرگ مادر پپ را تسلیت گفت و پیامی احساسی برای سرمربی سیتی فرستاد.

روز دوشنبه این هفته اعلام شد که مادر گواردیولا در سن ۸۲سالگی بعد از مبتلا شدن به کرونا از دنیا رفته است. آرتتا که از سال ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۱۹ در سیتی به عنوان دستیار گواردیولا مشغول به کار بوده و با او رابطه نزدیک و صمیمانه‌ای دارد با ارسال پیامی احساسی، از دست رفتن مادر رئیس سابقش را تسلیت گفت.

آرتتا که با شبکه اسکای صحبت می‌کرد درباره مرگ مادر گواردیولا گفت:" من با پپ در تماس بودم. او خیلی نگران پدر و مادرش بود چون آنها پیر هستند و با اینکه سعی کرده بودند خودشان را قرنطینه کنند ولی پپ واقعا نگران‌شان بود. این خبر واقعا غم‌انگیز است. من خانواده گواردیولا را خیلی خوب می‌شناسم. من به همه اعضای خانواده تسلیت می‌گویم و امیدوارم بتواند در کنار هم از این غم عبور کنند".

مرگ مادر گواردیولا در اسپانیا اتفاق افتاده، کشوری که تا کنون ۱۵۳هزار نفر از شهروندانش به کرونا مبتلا شده‌اند. گواردیولا برای کمک به مبارزه با ویروس کرونا یک میلیون یورو کمک مالی کرده است.

بیشتر بخوانید:
اگر با آدریانو هم تیمی بودم هر فصل ۷۰ گل می زدیم
واکنش مسی به شایعات انتقال به اینتر+ عکس
اتلتیکومادرید، رقیب میلان برای جذب ستاره لهستانی

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان میکل آرتتا آرسنال منچستر سیتی فوتبال