پیام احساسی دنی آلوز برای هواداران بارسلونا

ستاره برزیلی پس از بازگشت به بارسلونا پیامی احساسی برای هواداران این باشگاه نوشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته باشگاه بارسلونا اعلام کرد که با دنی آلوز، برای بازگشت این بازیکن به جمع کاتالان‌ها تا پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ به توافق رسیده است.

به این ترتیب این مدافع ۳۸ ساله برزیلی از هفته آینده به تمرینات بارسا می‌پیوندد، اما تا ماه ژانویه(دی ماه) نمی‌تواند به میدان برود.

آلوز که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ در جمع آبی‌واناری‌ها حضور داشت، ۲۳ جام با پیراهن بارسلونا به دست آورد و نخستین خرید این باشگاه پس از آغاز سرمربیگری ژاوی هرناندز به شمار می‌رود.

ساعاتی پس از رسمی شدن انتقال الوز، او با انتشار عکس زیر و در پیامی اینستاگرامی برای هواداران بارسا نوشت:« تقریبا ۵ سال دیوانه وار برای رسیدن به این لحظه تلاش کردم. نمی دانستم آنقدر طول می کشد و این‌همه سختی به همراه دارد اما از اعماق قلب و روحم می دانستم که این روز بالاخره از راه می رسد.

به جایی بر می گردم که هرگز نباید ترکش می کردم و همانطور که پیش از رفتن گفتم، من یکی از شما هستم. نمی دانم این رویا چقدر طول خواهد کشید اما باشد که تا زمان ادامه دار بودنش، دارای حس و حالی ابدی باشد. به زودی شما را می بینم، در جایی که بیشتر از همه جا مرا مجذوب خود می کند. با همان امید و اشتیاقی که اولین بار داشتم، برمی گردم تا به بازسازی بهترین باشگاه جهان کمک کنم. به خانه برمی گردم بارسایی ها.»

تگ ها


دنیل آلوز پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال