پیام بارسا به نیمار: یک سال برای ما صبر کن

بارسلونا می خواهد که نیمار یک سال دیگر برای بازگشت به نوکمپ صبر کند تا بتواند به عنوان بازیکن آزاد به این تیم بپیوندد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا موافق بازگشت نیمار به نوکمپ هست اما فقط به عنوان بازیکن آزاد و پس از اینکه در تابستان ۲۰۲۲ قرارداد این ستاره برزیلی با PSG به پایان رسید.

نیمار که با ترک بارسلونا و پیوستن به PSG با قراردادی ۲۴۰ میلیون یورویی در سال ۲۰۱۷ کاتالان ها را شوکه کرده بود، اکنون با توجه به علاقه ای که به همبازی شدن مجدد با لیونل مسی دارد، مشتاق است تا به نوکمپ بازگردد.

نیماز از زمان پیوستن به پاریسی ها نتوانسته این تیم را در چمپیونزلیگ به قهرمانی برساند. گمان می رفت که ستاره برزیلی و PSG پیش از رسیدن به ۲۰۲۲ قرارداد خود را با یکدیگر تمدید کنند اما موندو دیپورتیوو گزارش داده که مذاکرات تمدید قرارداد بین دو طرف متوقف شده و ممکن است نیمار در راه بازگشت به بارسلونا باشد.

تمرکز باشگاه اسپانیایی در این تابستان روی راضی کردن لیونل مسی به ماندن و امضای قراردادی جدید با کاپیتان افسانه ای است اما گزارش شده است که آنها همچنین قصد دارند نیمار را نیز به بارسلونا بازگردانند و او را دوباره در کنار مسی قرار دهند.

هر چند چنین جا به جایی مبالغی نجومی را می طلبد که هم اکنون از توان بارسا خارج است و نیمار تنها در صورتی می تواند به نوکمپ بازگردد که موافقت کند تا پایان مدت قراردادش در پاریس بماند و در تابستان سال ۲۰۲۲ به عنوان بازیکن آزاد به کاتالان ها بپیوندد.

نیمار هیچ وقت پنهان نکرده که چقدر دلش می خواهد دوباره با مسی هم بازی شود. او در مصاحبه ای در پایان سال گذشته گفته بود: "چیزی که بیش از همه می خواهم این است که دوباره با مسی بازی کنم. که بتوانم دوباره از بازی او در زمین چمن لذت ببرم."

نیمار و مسی در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ زوجی ترسناک را در فوتبال اسپانیا شکل داده بودند و در آن مدت نیمار موفق شد ۱۰۵ گل برای بارسا بزند و ۵۹ پاس گل نیز بدهد. از این ۵۹ پاس گل ۲۲ گل را مسی به ثمر رسانده بود.

اگر خوان لاپورتا، رییس جدید بارسا، موفق شود در تابستان مسی را در بارسلونا نگه دارد، بازگشت نیمار به نوکمپ آن هم به عنوان بازیکن آزاد در تابستان ۲۰۲۲ یکی از احتمالاتی است که کاتالان ها می توانند به آن امید داشته باشند.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی نیمار فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال