پیام تبریک احساسی یورگن کلوپ برای کاپیتان لیورپول

یورگن کلوپ به شکلی زیبا و احساسی کسب جایزه بهترین فوتبالیست سال را به کاپیتان تیمش جوردن هندرسون تبریک گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جوردن هندرسون کاپیتان لیورپول امروز از سوی انجمن فوتبال نویسان انگلیس به عنوان بهترین فوتبالیست سال معرفی شد. او چهارشنبه گذشته جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر برد و سال گذشته نیز جام قهرمانی چمپیونزلیگ را بالای سر برده بود.

هافبک ۳۰ ساله خوش نقش لیورپول حالا بهترین بازکین سال فوتبال انگلیس است و یورگن کلوپ از این بابت بسیار خوشحال به نظر می رسد. او در پیامی ویدیویی این موفقیت بزرگ را به هندرسون تبریک گفت. کاپیتان لیورپول چند هفته ای است که مصدوم شده و بازی پایانی قرمزها در زمین نیوکاسل را هم از دست خواهد داد.

سرمربی آلمانی خطاب به هندرسون گفت:« سلام دوست من. یکی از بزرگترین سوالات در فوتبال این است که چه چیزی باعث ساخته شدن یک فوتبالیست بزرگ می شود. کدام یک مهمتر است؛ استعداد یا تلاش و تعهد؟

معتقدم جواب این سئوال ساده است. بدون استعداد شما هیچ چیز نیستید ولی بدون تمرین و تلاش، همچنان یک فوتبالیست مستعد باقی خواهید ماند. تو نمونه کاملی از این هستی که آمیزه استعداد و تلاش، می تواند تفاوت ها را رقم بزند.

چه کسی تصور می کرد ۹ سال پیش پسری جوان از ساندرلند با رویاهایی بزرگ به لیورپول بیاید و  یک روز تبدیل به بهترین فوتبالیست لیگ برتر شود؟

شاید تو رویایش را داشتی ولی مطمئن نیستم که تصورش را می کردی که یک روز به این عنوان دست پیدا خواهی کرد یا خیر ولی می دانم که نسبت به خودت و توانایی هایت اطمینان داشتی و حالا همه این لیاقت را در تو دیدند. همه حالا می بینند که تو چه بازیکن بزرگی هستی و اینکه چه شخصیت بزرگی داری. می دانم که تو شایستگی و لیاقت این عنوان را داشتی و تبریک به تو برای این موفقیت بزرگ. از این لحظات لذت ببر چون یکشنبه نباید برابر نیوکاسل به میدان بروی. روز خوبی داشته باشی و یک بار دیگر؛ بهترین بازیکن انگلیس، خدای من.»

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


جوردن هندرسون فوتبال جهان لیورپول یورگن کلوپ لیورپول فوتبال