پیام تبریک روحانی در پی افتخارآفرینی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان

رئیس جمهور در پیامی با تبریک افتخارآفرینی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت های جهانی به ملت بزرگ ایران، از همه مدیران ورزشی، مربیان، دست اندرکاران و به ویژه وزنه برداران عزیز که برای دومین سال پیاپی موجب شادی همگان شدند، صمیمانه قدردانی کرد ......

رئیس جمهور در پیامی با تبریک افتخارآفرینی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت های جهانی به ملت بزرگ ایران، از همه مدیران ورزشی، مربیان، دست اندرکاران و به ویژه وزنه برداران عزیز که برای دومین سال پیاپی موجب شادی همگان شدند، صمیمانه قدردانی کرد ...

رئیس جمهور در پیامی با تبریک افتخارآفرینی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت های جهانی به ملت بزرگ ایران، از همه مدیران ورزشی، مربیان، دست اندرکاران و به ویژه وزنه برداران عزیز که برای دومین سال پیاپی موجب شادی همگان شدند، صمیمانه قدردانی کرد.

به گزارش  مدال به نقل از ایسنا، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

افتخارآفرینی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت های جهانی را به ملت بزرگ ایران تبریک می گویم و از همه مدیران ورزشی، مربیان، دست اندرکاران و به ویژه وزنه برداران عزیز که برای دومین سال پیاپی موجب شادی همگان شدند، صمیمانه قدردانی می کنم.

امیدوارم در پرتو ایمان و اراده استوار جوانان لایق ‏کشور، همواره شاهد موفقیت‏ فرزندان ايران اسلامی در عرصه های مختلف جهانی، از جمله ميادين ورزشی باشیم.»