پیام تبریک پرز، آنچلوتی و بنزما به هواداران رئال

فلورنتینو پرز، کارلو آنچلوتی و کریم بنزما پیشاپیش سال نو میلادی را به هواداران رئال مادرید تبریک گفتند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم مردان رئال مادرید سال ۲۰۲۱ را با صدرنشینی در رقابت‌های لالیگا به اتمام می رساند. در حالی‌که تیم زنان باشگاه برای کسب رتبه سومی لیگ می‌جنگد. همچنین تیم بسکتبال رئال مادرید نیز در جدول رده بندی یورو لیگ در رتبه دوم قرار دارد.

چند روز دیگر رسما سال ۲۰۲۱ به اتمام خواهد رسید و در آستانه کریسمس فلورنتینو پرز پیامی برای هواداران رئال مادرید ارسال کرده است: "ما تمام محبت و همبستگی خود را برای شما ارسال می کنیم. ما در رئال مادرید تمام محبت و همبستگی خود را در این زمان بسیار خاص از سال برای شما ارسال می کنیم. این روزهای سختی است که در آن ما می خواهیم تمام قدرت و تشویق خود را برای شما ارسال کنیم، به ویژه برای نیازمندترین افراد.

ما می‌خواهیم پیام امیدوارکننده‌ای را به شما بدهیم که به حالت عادی باز می‌گردیم. ما متعهد هستیم که سخت کار کنیم تا همه مادریدیست ها به تیم های خود افتخار کنند و همچنان از پیروزی ها و جام های بیشتر لذت ببریم. کریسمس مبارک و باشد که سال جدید سلامت، تلاش و شادی را برای همه به همراه داشته باشد."

همچنین کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید گفت: "ما کریسمس را در کنار خانواده و عزیزانتان به شما تبریک می‌گوییم. ما هیجان و امید به لذت بردن از رویاهای خود را با همه اعضای خانواده مادریدیستا به اشتراک می گذاریم. کریسمس و سال نو بر همه شما مبارک."

تست کرونای کاپیتان اول رئال مادرید یعنی مارسلو مثبت شد و به همین خاطر کریم بنزما پیامی برای هواداران رئال ارسال کرد: "من می خواهم برای شما پیامی از قدرت و دلگرمی ارسال کنم. ما با هم کار می کنیم تا تمام رویاهای خود را محقق کنیم. کریسمس و سال نو مبارک."

تگ ها


فلورنتینو پرز کریم بنزما کارلو آنچلوتی رئال مادرید