پیام جالب موسی مارگا برای طرفداران تیم الهلال

موسی مارگا مهاجم مالیایی تیم پورتو پرتغال و همبازی مهدی طارمی در نوک خط حمله ی این تیم به باشگاه الهلال ملحق شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، او در سن ۳۰ سالگی با عقد قرارداد سه ساله به عضویت باشگاه الهلال عربستان در آمد در حالی که دست کم یکی دو فصل دیگر می توانست در سطح اول فوتبال پرتغال به بازی خود ادامه دهد و بعد در اندیشه ی پیوستن به تیم های متمول عربی باشد. اما آنقدر پیشنهاد باشگاه الهلال به این بازیکن و باشگاهش وسوسه کننده بود که در نهایت تصمیم گرفت حضور خود را در تیم عربستانی قطعی کند. این بازیکن که در فرانسه متولد شده است با پایان این فصل بازی های پورتو آماده می شود که راهی عربستان شود و با الهلال برای حضور در دیدار مرحله ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده شود. دیداری که در برابر استقلال خواهد بود اما برگزاری این بازی در ایران یا عربستان در هاله ای از ابهام قرار دارد. 

خرید موسی مارگا مهاجم تیم پورتو با استقبال بی شمار هواداران تیم الهلال همراه شده است. آنها در فضای مجازی این خرید را یک خرید خوب توصیف کردند و به مهاجم مالیایی پورتو بابت این انتخاب تبریک گفتند. سیل این پیام ها به حدی بود که موسی مارگا را وادار به واکنش کرد و پیامی با این مضمون خطاب به تماشاگران تیم الهلال منتشر کرد:«  از تمام هواداران الهلال به خاطر اعتمادتشان تقدیر و تشکر می کنم. باهم تاریخی جدید را برای باشگاه خلق خواهیم کرد. باعث افتخارم است که به این باشگاه بزرگ و پرافتخار عربستان ملحق شدم.»

گفتنی است دیدار استقلال – الهلال در مرحله ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شهریور ماه برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

وینگر تاتنهام و الهلال؛ شایعه یا واقعیت؟

النصر:به ما ربطی ندارد الهلال به تهران می رود یا نه!

 

 

تگ ها


الهلال عربستان فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال