پیام حقیقی برای کادر فنی؛ من آماده ام

نساجی در روزی که علیرضا حقیقی درون دروازه نمایش خوبی داشت موفق شد تراکتور را در تبریز یک بر صفر شکست دهد که این پیروزی برای مازنی ها فوق العاده بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا در این بازی یک موقعیت خوب تک به تک را از ساسان انصاری گرفت و در چند صحنه روی شوت های از راه دور و هم چنین ضربات سر شاگردان ساکت الهامی عکس العمل های عالی داشت تا بازی خوب هم تیمی هایش در نهایت منجر به یک برد شیرین شود. نساجی که در این بازی توپ را به حریف داده بود و فضا را در اختیار گرفته بود در چند صحنه به ضد حملات خوبی دست پیدا کرد و حتی می توانست باز هم دروازه تراکتور را باز کند که برای رسیدن به این مهم تنها نیاز با دقت در زدن ضربات نهایی داشت. با این حال دست پر میدان را ترک کرد که این یک اتفاق خوب برای علیرضا حقیقی و هم تیمی هایش بود.

مرد شماره یک تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ که در جام جهانی ۲۰۱۸ در اردوی تیم ملی حضور نداشت با ارایه بازی های خوب در ترکیب نساجی به خوبی نشان می دهد بار دیگر به روزهای خوب خود برگشته و می خواهد دوباره در اردوی تیم ملی حاضر شود. تقابل دیروز او با محمد رشید مظاهری نشان داد  با این روند یک بار دیگر شانس حضور دراردوی تیم ملی را پیدا خواهد کرد. نکته جالب در مورد علیرضا جدا از بازگشت به روزهای خوب دروازه بانی با انگیزه او برای نساجی است. تا جایی که شاید برخی تصور می کردند او قبلا به اردوی تیم ملی دعوت نشده و حضور در جام جهانی و بازی در برابر تیم  های بزرگی چون آرژانتین را تجربه نکرده است. حالا نساجی با این دروازه بان آماده می تواند در هفته های پایانی لیگ برتر پیروزی های جدیدی را تجربه کند. کسب ۶ امتیاز در دو بازی با ماشین سازی و تراکتور بدون دریافت یک گل نوید این را می دهد نساجی بعد از پشت سر گذاشتن آزمون و خطاها حالا با هدایت محمود فکری به تیم بهتر و مطمئن تری تبدیل شده و می خواهد امتیازات از دست رفته در روزهایی که شایسته پیروزی بوده را جبران کند.

رتبه نساجی با دو پیروزی متوالی تک رقمی شده و حالا علیرضا حقیقی و هم تیمی هایش به صعود به رده های بالای جدول فکر می کنند. دروازه بان نساجی با این نمایش این پیام را برای سرمربی تیم ملی مخابره کرده؛ من آماده ام.

بیشتر بخوانید:

شکست تراکتور برابر نساجی در خانه/ شانس قهرمانی سرخ‌ها کمتر شد

تست کرونای نساجی منفی اعلام شد

 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران علیرضا حقیقی نساجی مازندران فوتبال