پیام خداحافظی اینزاگی: ماجراجویی من با لاتزیو به پایان رسید

سیمونه اینزاگی پس از ۲۲ سال همراهی با لاتزیو به عنوان بازیکن و مربی، پس از پذیرفتن پیشنهاد اینتر، از این تیم جدا شد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه لاتزیو شب گذشته با انتشار بیانیه ای تایید کرد که سیمونه اینزاگی نظرش را درباره ادامه همکاری و تمدید قرارداد با این باشگاه تغییر داده است و قرار است به باشگاه اینتر بپیوندد تا جانشین آنتونیو کونته شود.

اینزاگی اکنون با انتشار پیامی از لاتزیو و هوادارانش خداحافظی کرده است.

اینزاگی به خبرگزاری ANSA گفت: "با شدیدترین احساسات می خواهم به شما اطلاع دهم که ازتاریخ ۳۰ ژوئن ماجراجوی شگفت انگیز من با لاتزیو به پایان خواهد رسید. من از باشگاه، رییس باشگاه، بازیکنان و هوادارانی که در این ۲۲ سال باشکوه به عنوان بازیکن و سرمربی من را همراهی کردند، تشکر می کنم.

ما با هم جنگیدیم و با هم پیروز شدیم. این رنگ ها همیشه در قلب من باقی می مانند: بیانکوچلستی برای همیشه بخشی از روح من خواهد بود. "

اینزاگی در حالی این بیانیه را به آژانس خبری داد که در اعلامیه جدایی لاتزیو حتی نام این سرمربی ذکر نشده بود.

سیمونه اینزاگی از سال ۱۹۹۹ تا زمان بازنشستگی در سال ۲۰۱۰ در لاتزیو بازی کرد، هر چند در چند دوره به عنوان بازیکن قرضی در سمپدوریا و آتالانتا نیز به میدان رفت. اینزاگی سپس در سال ۲۰۱۰ شروع به مربیگری در آکادمی لاتزیو کرد.

اینزاگی در آخرین هفته های فصل ۱۶-۲۰۱۵ جانشین استفانو پیولی روی نیمکت لاتزیو شد، مدتی از سمت خود کنار رفت و پس از اینکه مارچلو بیلسا نظرش را درباره نشستن روی نیمکت این تیم عوض کرد، در ماه جولای همان سال سرمربی بیانکوچلستی شد.

از آن زمان اینزاگی توانسته بود لاتزیو را به کوپا ایتالیا، دو دوره سوپرکاپ و اولین سهیمه چمپیونزلیگ پس از ۱۳ سال برساند.

سیمونه اینزاگی در شبکه های اجتماعی حضور ندارد اما پسرش توماسو در شبکه های اجتماعی خود خود به توهین لاتزیو به پدرش واکنش نشان داده است.

توماسو نوشت: "پدر من عاشق لاتزیو است و همیشه هم عاشق لاتزیو می ماند. من این جملات را خطاب به کسانی می نویسم که جرات کرده اند و برای من کامنت های به خصوصی گذاشته اند که من معمولا به آنها توجهی نمی کنم.

او حتی زمانی که هیچکس دیگری برای شما باقی نمانده بود، کنار شما ایستاد. او برای شما پیروزی به ارمغان آورد، زمانی که هیچکس دیگری قادر به این کار نبود.

بسیاری از داستان های عشقی آنطور که باید خاتمه نمی یابند اما احساساتی که برای ۲۰ سال وجود داشته، همچنان باقی است و برای همیشه باقی خواهد ماند."

تگ ها


اینتر میلان سیمونه اینزاگی لاتزیو