پیام خداحافظی بوفون به هواداران یوونتوس

جان‌لوییجی بوفون در اینستاگرام خود پیامی پراحساس خطاب به هواداران یووه منتشر کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، جی جی بوفون، دروازه‌بان باسابقه پووه در پایان فصل برای دومین و آخرین بار، از این تیم جدا خواهد شد. بوفون در ۴۳ سالگی همچنان مشتاق ادامه دادن حرفه خود و ایستادن درون دروازه است، اما باید فوتبالش را جایی دیگر ادامه دهد.

شب گذشته بوفون در دیدار فینال جام حذفی ایتالیا درون دروازه بیانکونری قرار گرفت و پس از پیروزی ۲-۱ این تیم برابر آتالانتا، جام قهرمانی کوپا ایتالیا را بالای سر برد.

بوفون در اینستاگرام خود خطاب به هواداران یووه نوشت: "شما قابی بودید که من درون آن تاریخ بیانکونری خود را نقش زدم. در طول ۲۰ سال شما هرگز من را ترک نکردید، همیشه از من حمایت کردید و به من جسارت دادید. ما با هم به جستجوی افتخار رفتیم و با هم دوباره زاده شدیم. ما با هم شادی و لذتی بی نهایت را تجربه کردیم و همچنین با هم طعم ناامیدی‌های عمیقی را چشیدیم.

یک تشکر ساده هرگز برای جبران محبت بی‌کرانی که در طول ۲۰ سال بدون وقفه به من نشان دادید کافی نخواهد بود."

 دیدار شب گذشته یوونتوس و آتالانتا احتمالاً آخرین بازی جان لوئیجی بوفون با لباس بیانکونری بود؛ مسابقه ای که پایانی خوش را برای اسطوره فوتبال ایتالیا و یوونتوس رقم زد چرا که بوفون موفق شد برای ششمین بار در دوران حرفه ای خود جام قهرمانی کوپا ایتالیا را بالای سر ببرد.

تگ ها


جان لوئیجی بوفون یوونتوس