پیام خداحافظی طنزآلود مولر به آلابا

توماس مولر، ستاره بایرن مونیخ، با دیوید آلابا، دیگر ستاره باواریایی ها که در تابستان از این تیم جدا خواهد شد، با پیامی طنزآلود خداحافظی کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، توماس مولر به شوخی به هم تیمی اش دیوید آلابا گفته است که از تصمیمش بر ترک بایرن مونیخ پشیمان خواهد شد.

قرارداد آلابا و بایرن در ماه ژوئن به پایان خواهد رسید و این مدافع اتریشی از باواریایی ها جدا می شود.

آلابا از زمان پیوستن به بایرن در سال ۲۰۱۰ تاکنون در ۴۰۰ مسابقه برای این تیم به میدان رفته است و جام های قهرمانی بسیاری را بالای سر برده؛ از جمله ۱۰ جام قهرمانی در بوندسلیگا و دو چمپیونزلیگ.

مولر نیز که در تمام دوران حضور آلابا در بایرن با او هم‌بازی بوده است، به شوخی به هم‌تیمی قدیمی اش گفت که در صورتی که در آینده برابر همدیگر بازی کنند، پوستش را خواهد کند.

مولر گفت: "من ۱۰۰ درصد نمی دانم که او به کدام باشگاه خواهد رفت، اما مهم نیست که کجا برود، هر جا بروی پشیمان خواهی شد!

اگر ما برابر همدیگر بازی کنیم  می بینی که من پوستت را خواهم کند."

بایرن روز گذشته در آخرین بازی فصل خود برابر آگزبورگ ۵-۱ پیروز شد و آلابا نیز در این بازی برای آخرین بار برای باواریایی ها به میدان رفت.

هنوز مقصد بعدی آلابا رسما اعلام نشده است اما در ماه های گذشته از رئال مادرید به عنوان تیم بعدی این بازیکن نام برده شده است.

مقصد او هر کجا که باشد، استعداد تطبیق پذیری آلابا برای باشگاه جدید او بسیار مفید خواهد بود. او می تواند به عنوان یک مدافع وسط، دفاع چپ یا در خط هافبک به طور موثر بازی کند.

بایرن علاوه بر آلابا، با خاوی مارتینز، ژروم بواتنگ و سرمربی خود هانسی فلیک نیز در بازی دیروز خداحافظی کرد.

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا توماس مولر