پیام خواهر کریس رونالدو در واکنش به انتقادات

کریستیانو رونالدو تا اینجای فصل لالیگا برای رئال مادرید درخشش همیشگی را نداشته و همین مساله باعث شده تا انتقادات زیادی به او وارد شود ......

کریستیانو رونالدو تا اینجای فصل لالیگا برای رئال مادرید درخشش همیشگی را نداشته و همین مساله باعث شده تا انتقادات زیادی به او وارد شود. کاتیا آویرو، خواهر رونالدو در صفحه اینستاگرامش در پیامی برای حمایت از وی نوشت:
فقط می خواستم به تو این را بگویم. زمانی که 12 سالت بود، با چشمانی پر از اشک و قلبی پر امید، به لیسبون رفتی و در آنجا گفتی که یک بچه از مادیرا هستی. پنج سال در اسپورتینگ بازی کردی و این در حالی بود که همه گفتند مهارت تو استثنایی است. چند ماه بعد با منچستریونایتد قرارداد امضا کردی. 
زمانی که به انگلیس رسیدی، گفتند تو خریدی برای آینده هستی اما در 6 فصل، 118 گل به ثمر رساندی. زمانی که رئال مادرید تو را خرید، گفتند تو فقط یک نام بزرگ برای فروش پیراهن ها هستی اما از سال 2009 تاکنون 442 گل در 418 بازی به ثمر رسانده ای و همین حالا تمام رکوردهای این باشگاه را شکسته ای. 
سال 2008 اولین توپ طلایت را دریافت کردی. گفتند این آخرین توپ طلایت خواهد بود اما پس از آن چهار توپ طلای دیگر گرفتی. به عنوان کاپیتان تیم ملی، می گفتند تو یک کاپیتان بدون کاریزما هستی و قدرت رهبری نداری اما در یورو 2016 تو اولین پرتغالی بودی که جام ملت های اروپا را بلند کردی. 
حالا فقط به خاطر اینکه به اندازه کافی در دو یا سه بازی گل نزده ای، می گویند در پایان دوران بازیگری هستی و افت کرده ای. نگران نباش. زمانی که با جام بر فراز برج ایفل ایستادی یا زمانی که یک گل تعیین کننده بزنی یا زمانی که یک رکورد دیگر بشکنی، به زودی باید بشینند و تو را تماشا کنند. در آن زمان تنها کاری که می توانند انجام دهند، تشویق کردن تو است.

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال