پیام دلگرم‌کننده اسطوره لیورپول برای فرناندو تورس

استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول، با انتشار پیامی برای فرناندو تورس، از او به بهانه خداحافظی‌اش از فوتبال تمجید کرد...

به گزارش مدال، فرناندو تورس در آخرین بازی دوران حرفه‌ای‌اش با ساگان توسو مقابل ویسل کوبه با بازی داوید ویا و آندرس اینیستا قرار گرفت و در روزی که موفق به گلزنی نشد، تیمش 6-1 شکست خورد.

این آخرین بازی دوران حرفه‌ای این مهاجم اسپانیایی بود که در دوران بازی‌اش، روزهای درخشانی را در اتلتیکو مادرید، لیورپول، چلسی و میلان سپری کرد. یکی از بهترین مقاطع دوران حرفه‌ای تورس، در لیورپول رقم خورد و او در 102 دیدار لیگ برتر، 65 گل برای قرمزها به ثمر رساند.

استیون جرارد که اکنون هدایت رنجرز را برعهده دارد، با انتشار پیامی ویدئویی، از هم تیمی سابقش تقدیر کرد.

او گفت: "من برای تو بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. تو دوران حرفه‌ای فوق العاده‌ای داشتی. من بازی کردن در کنار تو و بودن در رختکن در کنار تو را دوست داشتم. دوست داشتم دوباره آن روزها را زندگی می‌کردم. 

وقتی در میانه زمین توپ را می‌گرفتم، می دانستم که تو پشت مدافعان حریف حرکت می‌کنی و می توانستم بلافاصله تو را پیدا کنم. تو همه پاس‌های بد من را به پاس‌های خوب تبدیل کردی و به این ترتیب من پاس گل‌های زیادی دادم!

برای تو و خانواده‌ات آرزوی موفقیت می‌کنم و منتظرم که در آینده بار دیگر مسیرمان به هم برسد."

تورس در طول دوران حرفه ای‌اش در رده ملی و باشگاهی به موفقیت‌های زیادی رسید؛ از جمله دو قهرمانی در یورو و یک قهرمانی در جام جهانی با اسپانیا و همین طور قهرمانی در چمپیونزلیگ و لیگ اروپا با چلسی.

اخبار مرتبط:

خداحافظی تلخ فرناندو تورس با شکست برابر اینیستا و یاران

تگ ها


استیون جرارد اسطوره لیورپول خداحافظی تورس فوتبال جهان فرناندو تورس شاگان توسو J1 League لیگ برتر فوتبال