پیام رونالدینیو برای مسی، بوی قهرمانی اروپا می‌آید

رونالدینیو خوشحال است که لیونل مسی برای پی اس جی بازی خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تا چهارشنبه هفته گذشته تردیدی وجود نداشت که لیونل مسی قراردادش با بارسا را تمدید خواهد کرد. او از تعطیلاتش به بارسلونا برگشت تا پای میز مذاکره برود ولی یک روز بعد و پس از گفت و گوی پدرش با خوان لاپورتا رئیس بارسا اعلام شد که تمدید به دلیل مشکلات مالی باشگاه میسر نیست و مسی از بارسا جدا خواهد شد.

فوق ستاره آرژانتینی یکشنبه در مراسمی ویژه و گریان از بارسا خداحافظی کرد و دیروز به چهره ای بشاش و خندان قراردادی دو ساله با پی اس جی امضا کرد. امروز نیز مراسم معارفه او به انجام رسید.

رونالدینیو ستاره برزیلی سابق بارسا که سال ۲۰۰۳ از پی اس جی به این باشگاه پیوسته بود، از انتقال مسی به پاریس حمایت کرد و برای وی نوشت:« خیلی خوشحالم که زمانی پیراهن بارسا و پی اس جی، این دو باشگاه بزرگ را به تن داشتم و الان لیونل مسی دوست خوبم نیز برای پی اس جی بازی خواهد کرد. امیدوارم در این پیراهن، روزهای بسیار خوب و شادی را سپری کنی لئو. همچنین خیلی خوشحالم که سرخیو راموس نیز به پی اس جی پیوسته و با این سوپرتیم، بوی لیگ قهرمانان به مشامم می خورد.»

تگ ها


سرخیو راموس لیونل مسی پاری سن ژرمن رونالدینیو تیم ملی برزیل فوتبال جهان پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال