پیام ستاره مصدوم ایتالیا بعد از عمل جراحی

لئوناردو اسپیناتزولا، ستاره تیم ملی ایتالیا، بعد از انجام عمل جراحی پیام امیدوار کننده ای را به اشتراک گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، در جریان دیدار بین دو تیم ایتالیا و بلژیک در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های یورو بود که لئوناردو اسپیناتزولا، مدافع آتزوری روی یک صحنه به شدت دچار آسیب دیدگی شد. پس از معاینات دقیق مشخص شد که او دچار پارگی از ناحیه تاندون آشیل شده است. همچنین به نظر می‌رسد که این بازیکن چند ماه از میادین دور خواهد بود و یورو به تلخ ترین شکل ممکن برای رو به پایان رسید.

اما عمل جراحی اسپیناتزولا امروز با موفقیت انجام شد و باشگاه رم بیانیه‌ای در این رابطه منتشر کرد که در آن آمده است: "پس از آسیب دیدگی در جریان پیروزی ایتالیا مقابل بلژیک در یورو، لئوناردو اسپینازولا روز دوشنبه تحت عمل جراحی برای ترمیم تاندون آشیل در پای چپ خود قرار گرفت. همچنین جراحی در فنلاند با موفقیت انجام شد. وضعیت بازیکن و طول دوره نقاهت او احتمالاً طی هفته‌های آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت."

از طرف دیگر خود اسپیناتزولا نیز بعد از انجام این عمل جراحی نسبتا سنگین پیام روحیه بخشی را در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشت: "از همه به خاطر چنین حمایتی تشکر می کنم. تعداد زیادی از شما بودید که این کار را انجام دادید. شمارش معکوس اکنون آغاز می شود ... ما به زودی دوباره یکدیگر را خواهیم دید."

تگ ها


تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰