Banner

پیام ستاره‌های اسپانیایی: به خاطر همه در خانه بمانید

رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا و ستاره‌های سابق فوتبال این کشور با انتشار پیامی مردم را به مقابله بیشتر با کرونا دعوت کردند....

به گزارش مدال و به نقل از موندو اسپانیا، فدراسیون فوتبال اسپانیا با انتشار ویدیویی با حضور شماری از داورها و مربیان در رده های مختلف، مردم را به ماندن در خانه دعوت کرد.


 فدراسیون فوتبال اسپانیا با انتشار ویدیویی با هشتگ "در خانه بمان"  از مردم خواست تا از حضور در خیابان ها پرهیز کرده و اقدامات دولت و کادر درمانی در جهت کنترل و مهار ویروس کرونا در کشور را اثربخش سازند.  


در ویدیوی منتشر شده که لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون و همچنین لوئیس انریکه بازیکن سابق تیم فوتبال اسپانیا نیز حضور دارند، مربیان با جملاتی از قبیل  "به خاطر همه در خانه بمان"، "عمل کردن به توصیه های مسئولان بسیار ضروری است"، "این مسابقه در خانه برگزار خواهد شد"، "باید به توصیه ها عمل کنیم تا هرچه سریعتر از این بحران خارج شویم"، "در شرایط حاضر، ما باید یک تیم شویم"، "مسئولیت پذیر باش و در خانه بمان" همراهی خود با مردم را اعلام کردند.


بنابر آخرین آمارهای رسمی از وزارت بهداشت اسپانیا، تاکنون نزدیک به ۶ هزار و ۴۰۰ نفر از مردم این کشور به بیماری کرونا مبتلا شده و حدود ۲۰۰ نفر نفر جان خود را از دست داده اند. بیش از ۵۰۰ نفر از مبتلایان به کرونا در اسپانیا هم بهبود یافته اند.


اسپانیا بعد از ایتالیا، وخیم ترین وضعیت را از نظر میزان شیوع کرونا و مرگ و میر ناشی از آن در میان کشورهای اروپایی دارد.


سازمان جهانی بهداشت روز جمعه گذشته رسما اعلام کرد در شرایط کنونی، اروپا کانون کرونا در جهان محسوب می شود.

بیشتر بخوانید:

هجوم انگلیسی‌ها برای تماشای فوتبال آماتوری و اسبدوانی
اقدام جالب رونالدو؛ تبدیل هتل‌هایش به بیمارستان تخصصی کرونا

 

 

تگ ها


لوئیس انریکه مارتینز تیم ملی اسپانیا ویروس کرونا کرونا فوتبال