پیام ستاره‌های قهرمان جهان آتزوری به شاگردان مانچینی

ستاره های سابق تیم ملی ایتالیا که در چنین روزی در سال ۲۰۰۶ قهرمان جهان شدند، در آستانه فینال یورو ۲۰۲۰ پیامی خطاب به بازیکنان آتزوری منتشر کرده اند....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره های ایتالیایی که در سال ۲۰۰۶ در چنین روزی قهرمان جهان شدند، آن شب خاطره انگیز پانزده سال پیش در برلین را فراموش نکرده اند و امیدوارند که نزدیکی تاریخ آن فینال تاریخی جام جهانی با فینای یکشنبه شب یورو ۲۰۲۰، برای شاگردان مانچینی خوش یمن باشد و یکشنبه شب در ومبلی لندن نیز اوضاع برای آتزوری به همان خوبی فینال برلین رقم بخورد.

پانزده سال پیش در چنین روزی ایتالیا موفق شد با شکست فرانسه در ضربات پنالتی برای چهارمین بار قهرمان جهان شود.

پس از یک جدال سخت برابر فرانسه‌ای که زیدان را در ترکیب داشت، با پیروزی در ضیافت پنالتی‌ها، فابیو کاناوارو موفق شد تا این بزرگترین جام قهرمانی جهان را به نمایندگی از آتزوری بالای سر ببرد.

اکنون شاگردان روبرتو مانچینی برای فینالی دیگر آماده می شوند، فینال یورو ۲۰۲۰.

ایتالیا یکشنبه شب از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف انگلیس خواهد رفت. بسیاری از بازیکنان سابق تیم ملی ایتالیا که طعم قهرمانی در جام جهانی ۲۰۰۶ را چشیده اند، با یادآوری آن پیرزوی تاریخی ۱۵ سال پیش برای بازیکنان فعلی آتزوری آرزوی موفقیت کرده اند.

فابیو کاناوارو، کاپیتان ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۶، در پیامی که در اینستاگرام خود منتشر کرد، نوشت: "نهم جولای بر همه مبارک. امیدوارم این برای آتزوری خوش یمن باشد."

الساندرو دل‌پیرو که ضربه پنالتی خود را در آن فینال تاریخی تبدیل به گل کرده بود، نوشت: "یک برنده رویابافی است که هرگز تسلیم نمی شود. ما پانزده سال پیش به قله های جهان رسیدیم، اکنون برای آتزوری در فتح ومبلی آرزوی موفقیت داریم."

جی‌جی بوفون، مارکو ماتراتزی و بسیاری دیگر از بازیکنان آن تیم افسانه ای در آستانه فینال روز یکشنبه مقابل سه شیرها خاطرات خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند.

تگ ها


الکس دل پیرو روبرتو مانچینی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ایتالیا پائولو کاناوارو