پیام طارمی به هواداران پرسپولیس؛ یک روز دوباره برمی‌گردم

مهاجم سابق پرسپولیس گفت: من برای پیشرفت اروپا را انتخاب کردم و یک روز دوباره به باشگاه مورد علاقه‌ام برمی‌گردم آن هم بدون بحث مالی و هواداران هم آنقدر هشیار هستند که متوجه برخی دروغ ها می‌شوند....

به گزارش مدال، مهدی طارمی مدعی شده که از تیمی  قطری پیشنهاد 2/5تا 3میلیون  دلاری داشته و از این پول گذشته تا به فوتبال اروپا برود. قبلا صمد ابراهیمی مشاور طارمی گفته بود که طارمی پیشنهاد 2/5میلیون دلاری الدحیل را رد کرده است. 

طارمی گفته من اصلا با پرسپولیس بحث مالی نداشتم اما عده ای دنبال یک هدف بد بودند و می خواستند من را مقابل هواداران قرار دهند و مسائل مالی را دلیل عدم توافق دانستند. اگر بحث مالی داشتم راحت می رفتم قطر و پولم را می گرفتم. انها  که این شایعات را مطرح کردند آدم های بدی بودند و به هدف خود هم نرسیدند چون پرسپولیس خانه من است و اگر کسی بخواهد وارد خانه اش شود با پدرخانواده  بحث مالی نمی کند. 


از هواداران پرسپولیس ممنونم. آنها بدانند که من قلبم همیشه با پرسپولیس است حتی اگر از این باشگاه دور باشم. پرسپولیس چه با من و چه بی من همیشه موفق خواهد بود و هواداران درک کردند که من برای پیشرفت اروپا را انتخاب کردم و یک روز دوباره به باشگاه مورد علاقه ام برمی گردم آن هم بدون بحث مالی و هواداران هم آنقدر هشیار هستند که متوجه برخی دروغ ها می شوند.


طارمی گفته :پرسپولیس در خون من است و همیشه گفته ام که مثل خانه ام می ماند و قطعا این پایان آن نخواهد بود و در آینده هم تکرار خواهد شد اما فعلا هدفم اروپا و کسب تجربه و پیشرفت بود. من در مذاکرات به پرسپولیس گفتم اگر اروپا نشد فقط لباس قرمز می پوشم و واقعا اگر این اتفاق نمی افتاد این کار را می کردم.

بیشتر بخوانید:

طارمی: کی روش کمک کرد به پرتغال بروم

 

تگ ها


مصاحبه طارمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال