پیام عجیب رونالدو؛ چراغ سبز برای جدایی؟ (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره یوونتوس پیامی ابهام امیز در مورد آینده منتشر کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، اخبار حاکی از نارضایتی کریستیانو رونالدو از شرایط فعلی در یوونتوس و حتی احتمال جدایی از این تیم و انتقال به پاری سن ژرمن در تابستان امسال است. ستاره پرتغالی امشب با انتظار متنی مدعی شد تعطیلات تابستانی بهترین زمان برای تصمیم گیری در خصوص آینده است.

کریستیانو رونالدو در صفحه اش نوشت: "فصل خیلی زودتر از حد معمول، اما سریع تر از آنچه انتظار داشتیم برای ما تمام شده است. اکنون زمان فکر کردن و تجزیه و تحلیل فراز و نشیب ها است، این تنها داشتن این تفکر انتقادی باعث پیشرفت شما می شود.

باشگاه بزرگی مانند یوونتوس همیشه باید مثل بهترین های جهان فکر کند و مانند بهترین های دنیا عمل کند تا ما بتوانیم خود را یکی از بهترین و بزرگترین باشگاه های جهان بدانیم. قهرمانی دوباره در سری آ در این سال سختی کاری است که ما بسیار به آن افتخار می کنیم. به شخصه، به ثمر رساندن ۳۷ گل برای یوونتوس و ۱۱ گل برای تیم ملی پرتغال  باعث شده من به دنبال تجدید دوباره میل به پیروزی و جاه طلبی بیشتر برای پیشرفت همیشگی در آینده خود باشم، اما هواداران همیشه انتظار بیشتری از ما دارند و ما نیز باید این انتطارات را برآورده کنیم و همیشه باید حداکثر انتظارات را از خودمان داشته باشیم. این تعطیلات کوتاه به همه ما اجازه می دهد بهترین تصمیم را برای آینده بگیریم و دوباره قوی تر و متعهد تر از همیشه عمل کنیم. به زودی شما را خواهم دید."

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس