پیام فردیناند به واران؛ به اولدترافورد بیا

ریو فردیناند، اسطوره منچستریونایتد، به رافائل واران، ستاره رئال مادرید، پیام داده است تا او را برای پیوستن به یونایتد متقاعد کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ریو فردیناند، ستاره سابق منچستریونایتد، به سهم خودتلاش کرده تا رافائل واران را راضی به پیوستن به شیاطین سرخ کند. فریدیناند می گوید که برای واران پیامی فرستاده تا ستاره رئال مادرید را متقاعد کند اولدترافورد بهترین مقصد برای او است.

منچستریونایتد مشتاق است تا در این تابستان مدافع فرانسوی رئال را جذب کند و رئال مادرید نیز قصد فروش این ستاره ۲۸ ساله را دارد.

اوله گونار سولسشر ، سرمربی منچستریونایتد، در تلاش است تا گزینه های خود را در پست مدافع میانی ارتقا دهد و یک شریک با کیفیت برای هری مگوایر انگلیسی پیدا کند.

ایندیپندنت گزارش کرده است که ترجیح واران پیوستن به یونایتد است اما پاری سن ژرمن نیز برای جذب این بازیکن در تلاش است. این مدافع فرانسوی پس از یک دهه پربار در رئال مادرید اکنون به دنبال یک چالش جدید است.

این نشانه خوبی برای شیاطین سرخ است اما بدیهی است که تا نهایی شدن معامله راهی طولانی در پیش است.

اما ریو فردیناند در یان میان نقش خود را انجام داده و تلاش کرده تا واران را متقاعد کند که منچستر بهترین مقصد برای او است.

این کارشناس فوتبال در یک پرسش و پاسخ در اینستاگرام شرکت کرد و در آنجا یکی از فالوئرهایش از او پرسید که آیا می تواند پیامی به واران بدهد تا او را برای پیوستن به منچستریونایتد در تابستان ترغیب کند؟

و مشخص شد که او پیشتر این کار را کرده است! فردیناند پاسخ داد: "قبلا این کار را کرده ام. ایجنت فردی."

هفته گذشته فلورنتینو پرز، رییس رئال مادرید گفت که این تیم هیچ پیشنهاد رسمی برای خرید واران دریافت نکرده است، اما این بازیکن است که باید مستقیماً به باشگاه بگوید که می خواهد آنها را در این تابستان ترک کند.

یونایتد پیش از این خرید جیدون سانچو را از بووسیا دورتموند قطعی کرده و امیدوار است که اندکی بعد بتواند واران را نیز جذب کند. میرر گزارش کرده سات که یونایتد آمادهاست تا پیشنهادی ۷۰ میلیون یورویی برای جذب واران به رئال مادرید ارائه دهد.

بیشتر بخوانید:

تماس PSG با پل پوگبا؛ هافبک یونایتد آماده جدایی است

منچستر یونایتد به دومین خرید بزرگ نزدیک شد

 

 

تگ ها


ریو فردیناند رافائل وارانه فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال