پیام مالک نساجی: خودم وارد عمل می‌شوم

در نیم‌فصل دوم تیمی قدرتمند راهی لیگ برتر می‌کنیم. خودم مستقیماً مسئولیت این کار را به‌عهده خواهم گرفت‌...

به گزارش ورزش سه ، رضا حدادیان مالک باشگاه  نساجی در پیامی خطاب به هواداران این تیم پرهوادار اعلام کرد با تمام توان در جهت رفع نقاط ضعف تیم فوتبال نساجی خواهد کوشید .


این  پیام واکنشی به  شکست امروز مقابل ذوب آهن است . حدادیان نوشته است: می‌دانیم با وجود همه تلاش‌ها و فداکاری‌ها در ابتدای فصل مشکلاتی در جذب بازیکنان پیش آمد که امروز شاهد نتایج آن  هستیم.اما قرار نیست این داستان در نیم‌فصل تکرار شود. با تمام وجود و علاقه‌ای که به نساجی داریم، مسئولانه همه توان خود را به‌کار خواهیم گرفت تا در نیم‌فصل دوم تیمی قدرتمند راهی لیگ برتر کنیم و نقاط ضعف را پوشش دهیم.


این نوید را می‌دهم تا پایان پنجره نقل و انتقالات نیم‌فصل خودم مستقیماً مسئولیت باشگاه را به‌عهده خواهم گرفت‌.روزهای خوب را با هم، در کنار هم خواهیم ساخت و تیمی مقتدر تشکیل می‌دهیم.


او همچنین به مشکل چمن ورزشگاه شهید وطنی اشاره کرده و نوشته :  نکته دیگر اینکه زمین ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مشکلات ما افزوده است. باید برای یکبار هم شده به این معضل مهم پایان دهیم.بار دیگر دست یاری به‌سوی مسئولان استان مازندران دراز خواهیم کرد تا در این مهم همراه ما باشند. باید با کاری جهادی در کوتاه‌ترین زمان کاری کرد تا وطنی مکانی آبرومند و استاندارد برای مسابقات شود و تیم متعلق به مازندران در پایگاه اصلی‌اش مستقر شود و تمرینات هم به استان منتقل شود.

نساجی این هویت مازندران، تیم محبوب کل استان است. همراه باشید.

تگ ها


رضا حدادیان نساجی مازندران