پیام مانچینی برای آگوئرو: متاسفم که باید خداحافظی کنی

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، از مشکل قلبی که برای سرخیو آگوئرو به وجود آمده ابراز ناراحتی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آگوئرو پس از سال‌ها حضور درخشان در منچسترسیتی، تابستان امسال از این تیم جدا شده و به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا ملحق شد.

بسیاری باور داشتند که این بازیکن ۳۳ ساله به نوکمپ رفته تا با لیونل مسی هم‌بازی شود و حتی پس از جدایی مسی این صحبت مطرح شد که شاید قرارداد او نیز فسخ شود. اتفاقی که در نهایت رخ نداد و او به حضورش در بارسا ادامه داد.م

اما آگوئرو در جریان دیدار برابر آلاوز در ماه اکتبر از ناحیه قفسه سینه احساس درد کرد، از زمین بیرون رفت و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

کمی بعد اعلام شد که او به دلیل مشکل قلبی سه ماه از میادین دور خواهد بود و حالا انتظار می‌رود که او امروز با انتشار بیانیه‌ای از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

مانچینی که اولین قهرمانی سیتی در لیگ برتر در فصل ۱۲-۲۰۱۱ را با گل تعیین کننده این بازیکن در وقت‌های تلف شده به دست آورد از اتفاقی که برای او افتاده ابراز تاسف کرد.

این مربی ایتالیایی در این باره گفت:« من بسیار متاسف هستم. بهترین اتفاقات را برای او آرزو می‌کنم. من خواهان حضور او در سیتی بودم، او بالاترین میانگین گل زده در لیگ انگلیس به عنوان یک بازیکن خارجی را داشت. من متاسفم که او باید به این زودی از دنیای فوتبال برود.»

مانچینی در فاصله دسامبر ۲۰۰۹ تا می ۲۰۱۳ هدایت سیتی را برعهده داشت و آگوئرو در جولای ۲۰۱۱ به جمع بازیکنان این تیم اضافه شد.

تگ ها


روبرتو مانچینی سرخیو آگوئرو تیم ملی ایتالیا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال