پیام مدیرعامل استقلال به مناسبت سالگرد ستاره دوم

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال به مناسبت سالگرد دومین قهرمانی آسیایی آبی‌پوشان در هفتم مرداد ۱۳۷۰ و کسب دومین ستاره این تیم پیامی را منتشر کرد...

مدیرعامل استقلال به مناسبت سالگرد دومین ستاره این تیم پیامی را منتشر کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال به یاد سالروز دومین قهرمانی آسیایی تیم استقلال در هفت مرداد ماه ۱۳۷۰ پیام ویژه‌ای را صادر کرد.
در پیام فتحی آمده است:
"سالگرد یکی از مهمترین قهرمانی‌های تاریخ باشگاه استقلال، روزی که تکرار آن آرزوی میلیون‌ها استقلالی است برهمه عاشقان استقلال مبارک باد. به بهانه کسب دومین قهرمانی آسیایی باشگاه استقلال در هفتم مرداد ۱۳۷۰ باید از دو چهره بزرگ به طور ویژه یاد کنم؛ برادربزرگوارم جناب آقاى سیدمحمدکاظم اولیایی، مدیر فرهیخته، یار صادق و دلسوز باشگاه استقلال در همه سال‌های گذشته تا به امروز، عزیزى که نقش مهمی در کسب دومین ستاره آسیایی استقلال داشته و پس از آنکه صندلی مدیریت در این باشگاه را ترک کرده در همه این سال‌ها بدون سهم‌خواهی‌های معمول و به دور از منافع شخصی جز موفقیت باشگاه محبوبش به هیچ چیز فکر نکرده است.
منصورخان پورحیدری که هر چقدر در باب شرافت، کرامت و بزرگی این مرد بگویم کم گفته‌ام. معمار استقلال طلایی دهه‌های شصت و هفتاد با لقب جاودانه «پدر استقلال» روحش شاد و قرین رحمت الهى. همچنین  لازم می‌دانم مراتب احترام خود را نسبت به اعضای وقت باشگاه (از بازیکنان گرفته تا تمامى مسؤولان اجرایی و خدماتی) که این روز باشکوه را براى استقلال بزرگ خلق کردند، اعلام نموده و یاد دستیار مجارى استقلال زنده یاد «بونژاک» را نیز گرامى می‌دارم.
به امید کسب سومین ستاره در نزدیکترین زمان ممکن.

بیشتر بخوانید:

بررسی روند تجهیز ورزشگاه‌ها با حضور معاون وزیر ورزش

تگ ها


استقلال امیر حسین فتحی لیگ قهرمانان آسیا منصور پورحیدری لیگ برتر فوتبال ایران مدیر عامل استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال