پیام ناصر الخلیفی به بارسا؛ نیمار را رها کنید

به نظر می‌رسد که بارسلونا برای جذب نیمار کار بسیار دشواری پیش رو دارد اما آن ها ناامید نیستند....

به گزارش "ورزش سه"، در سال ۲۰۲۱ دوباره بحث در مورد آینده نیمار بسیار داغ شده است؛ همانطور که رادیو کاتالونیا گزارش داده که باشگاه پاری سن ژرمن پیامی از ناصر الخلیفی برای بارسلونا ارسال کرده و از آنها درخواست کرده که نیمار را رها کنند و او را تنها بگذارند. در واقع آن ها نمی‌خواهند که نیمار بی ثبات شود اما این دقیقا با رفتاری که خود باشگاه فرانسوی در سال ۲۰۱۷ هنگام جذب فوق ستاره برزیلی انجام داد، متفاوت است.

با این حال چنین پیامی نیز باعث نخواهد شد که بارسا از موضع خود در رابطه با جذب نیمار عقب‌نشینی کند چرا که آنها او را یک گزینه مناسب برای پروژه فصل آینده خود تلقی می کنند. برای خوان لاپورتا جذب نیمار از نظر استراتژیک، ورزشی و اقتصادی یک اتفاق کلیدی است. این در حالی است که خود نیمار نیز اخیراً ابراز علاقه کرده بود که دوباره در کنار مسی بازی کند؛ البته او حالا نسبت به قبل در پاریس خوشحال تر است اما بازگشت به بارسلونا می تواند برایش کاملاً وسوسه کننده باشد.

روابط بین بارسلونا و پاری سن ژرمن به تسهیل این انتقال اصلاً کمک نخواهد کرد. روابط بین دو طرف بسیار وحشتناک است. در زمان حضور جوزپ بارتومئو در بارسلونا او خواهان جذب وراتی، مارکینیوش و تیاگو سیلوا از PSG شده بود؛ این در حالی است که بعد از آمدن لاپورتا نیز چندین پیام جدی از سوی بارسلونا برای پاری‌سن‌ژرمن ارسال شد که فکر جذب لیونل مسی را از سر بیرون کنند.

نیمار در حال حاضر تا سال ۲۰۲۲ با بارسلونا قرارداد دارد اما در سن ۲۹ سالگی حضور دوباره در بارسا می‌تواند یک انگیزه مضاعف برای او باشد. لاپورتا برای به خدمت گرفتن نیمار باید به درستی از کارت‌های خود استفاده کند. با این حال فعلا اخطار ناصر الخلیفی مبنی بر رها کردن نیمار نیز باعث عقب‌نشینی بارسلونا نشده است. همچنین خود فوق ستاره برزیلی نیز تا به اینجا از تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن امتناع کرده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن ناصر الخلیفی نیمار بارسلونا